Klawiatura przewodowa Genesis Thor 303 TKL RGB Outemu Brown White (NKG-1861)

Dodaj opinię Kod:  436544396
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Genesis Thor 303 TKL RGB Outemu Brown White (NKG-1861)

Dodaj opinię Kod:  436544396

Dostępny

229,96

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thor 303 TKL
Thor 303 TKL to klawiatura mechaniczna Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Brown o niezwykle szybkiej reakcji i żywotności do 50 milionów kliknięć.

WYMIENNE PRZEŁĄCZNIKI
Technologia Hot Swap pozwala na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i wiedzy technicznej. Każdy użytkownik poradzi sobie z wymianą, wystarczy pionowo wyciągnąć przełącznik za pomocą dołączonego metalowego klipsa i włożyć nowy. Dzięki temu można w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji i przedłużyć żywotność ukochanej klawiatury o kolejne kilka lat. Chwyć przełącznik, wyjmij go i wymień na taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

PARAMETRY, KTÓRE ZASKAKUJĄ
Niezwykle precyzyjne przełączniki mechaniczne Outemu Brown charakteryzują się szybką reakcją, bardzo niskim punktem aktywacji wynoszącym 2 mm i wymaganą siłą aktywacji wynoszącą zaledwie 45 g. Dzięki Thor 303 TKL zawsze będziesz o krok przed swoim przeciwnikiem.

JESZCZE PŁYNNIEJSZY RUCH
Zaktualizowana wersja Thor 303 TKL wyróżnia się ulepszonymi stabilizatorami, które dzięki swoim właściwościom i wysokiej jakości smarowaniu zapewniają cichą pracę i jeszcze płynniejszy ruch klucza. W zestawie znajduje się również specjalna osłona przeciwpyłowa, która chroni mechanizm przełącznika i wydłuża jego żywotność.

UNIKALNY DESIGN
Połączenie solidnej aluminiowej obudowy w kolorze białym z efektownym podświetleniem RGB PRISMO EFFECT sprawi, że Twoje stanowisko gamingowe zawsze będzie wyglądać zjawiskowo. Wybierz swój ulubiony tryb podświetlenia spośród 25 opcji i stwórz niepowtarzalną atmosferę.

FUNKCJE DEDYKOWANE GRACZOM
Klawiatura została wyposażona w funkcję N-Key Rollover, czyli pełny Anti - Ghosting. Dzięki temu, niezależnie od tego ile klawiszy wciśniesz, urządzenie precyzyjnie odczyta każdy wciśnięty przycisk i natychmiast wyśle sygnał z klawiatury do komputera. Thor 303 TKL posiada również funkcję blokady klawisza Windows, aby uniknąć przypadkowego zminimalizowania gry.

TRWAŁOŚĆ NA LATA
Przyciski Thor 303 TKL mają żywotność do 50 milionów kliknięć. Mechanizm klawiszy w połączeniu z technologią nadruku „Double Shot” i solidną aluminiową obudową gwarantuje, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Co więcej, dzięki antypoślizgowym gumowym nóżkom klawiatura zawsze pozostanie na swoim miejscu i nie będzie przesuwać się po powierzchni blatu!

Specyfikacja

Seria
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.