Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Cherry MX Speed Silver USB Aura Black (100043024)

Dodaj opinię Kod:  436855424
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Cherry MX Speed Silver USB Aura Black (100043024)

Dodaj opinię Kod:  436855424

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 3
 • Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa (100%) z amerykańskim układem klawiszy
 • Półprzezroczysta obudowa wykonana z wytrzymałego plastiku
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Speed Silver
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste klawisze z poliwęglanu typu pudding
 • Regulowane podświetlenie RGB dla każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki N-Key z funkcją rollover i anti-hosting
 • Port USB-C i odłączany kabel połączeniowy USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Ducky One 3 Aura Black w pełnowymiarowej obudowie
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pisania. Ducky One 3 oferuje graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania dzięki wysokiej jakości wykończeniu i szybkiemu czasowi reakcji. Ponadto przełączniki nie są lutowane, lecz przymocowane do złączy. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez lutowania.

Oferowana tutaj wersja Ducky One 3 ma pełnowymiarową obudowę. Oferuje pełny zestaw klawiszy, w tym klawiaturę numeryczną, klawisze pozycyjne i klawisze strzałek. Dzięki temu nadaje się zarówno do gier, jak i do zastosowań biurowych, ale wymaga też odpowiedniego miejsca na biurku.

Przełączniki mechaniczne Cherry MX Speed Silver
Ta wersja jest wyposażona w przełączniki Cherry MX Speed Silver, które są używane przez profesjonalnych graczy ze względu na wyjątkowo krótki czas reakcji i wysoką częstotliwość przełączania. Charakteryzują się one nawet o 40% szybszą reakcją niż inne przełączniki Cherry MX i imponują niewielką wagą, krótkim skokiem przełączania i płynnym, liniowym wyczuciem. Pozwala to na szybką podwójną i potrójną aktywację dla szczególnie szybkiego działania.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadza swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe aspekty, które mają kluczowe znaczenie dla komfortu pisania: klawisze, korpus, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego też ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nakładki są przezroczyste od spodu i czarne od góry, z wytłoczonymi oznaczeniami. Ducky formuje osłony klawiszy z dwóch warstw plastiku. Podwójny proces zapewnia trwałość.

Płaski korpus i miękki dźwięk
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za piskliwy dźwięk. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Aby poprawić dźwięk i odczucia podczas pisania, firma Ducky przetestowała 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. Jest ona połączona z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i mocnego naciskania klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.