Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini Cherry MX Brown USB Aura White (100043056)

Dodaj opinię Kod:  436892117
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini Cherry MX Brown USB Aura White (100043056)

Dodaj opinię Kod:  436892117

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 3 
 • Klawiatura do gier w formacie mini (60%) z niemieckim układem klawiszy
 • Półprzezroczysta obudowa wykonana z wytrzymałego plastiku
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Brown
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste klawisze z poliwęglanu
 • Regulowane podświetlenie RGB dla każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki N-Key z funkcją rollover i anti-hosting
 • Port USB-C i odłączany kabel połączeniowy USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Mini klawiatura do gier Ducky One 3 Aura White
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pisania. Ducky One 3 oferuje graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania dzięki wysokiej jakości wykończeniu i szybkiemu czasowi reakcji. Ponadto przełączniki nie są lutowane, ale przymocowane do złączy. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez lutowania.

Oferowany tutaj wariant Ducky One 3 jest w formacie mini. Najmniejsza wersja jest całkowicie pozbawiona klawiatury numerycznej, klawiszy nawigacyjnych i strzałek oraz klawiszy funkcyjnych. Oznacza to, że zajmuje najmniej miejsca na biurku, ale jest szczególnie odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników i zapalonych graczy, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebują.

Przełączniki mechaniczne Cherry MX Brown
Ta wersja wykorzystuje przełączniki Cherry MX Brown. Klawiatury z tymi przełącznikami są skrzyżowaniem czystej klawiatury gamingowej z idealną klawiaturą do pisania. Podczas naciskania klawiszy użytkownik musi pokonać niewielki opór, który zapewnia dotykowe sprzężenie zwrotne po wyzwoleniu kontaktu. Ponieważ masz bardzo dobre wyczucie dwóch bardzo bliskich punktów przełączania, nie tylko piszesz zauważalnie szybciej, ale możesz także wyzwalać kilka naciśnięć klawiszy z rzędu przy bardzo niewielkim ruchu.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadził swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe dla komfortu pisania aspekty: nasadki klawiszy, korpus, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego też ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nakładki są przezroczyste od spodu i czarne od góry, z wytłoczonymi oznaczeniami. Ducky formuje osłony klawiszy z dwóch warstw plastiku. Proces podwójnego wtrysku zapewnia trwałość.

Płaski korpus i gładki dźwięk
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za ich niezdarność. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Aby poprawić dźwięk i odczucia podczas pisania, firma Ducky przetestowała 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. Jest ona połączona z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i mocnego naciskania klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.