Klawiatura przewodowa Ducky One 3 TKL RGB LED MX Silent Red USB Aura White (100352883)

Dodaj opinię Kod:  436925987
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 TKL RGB LED MX Silent Red USB Aura White (100352883)

Dodaj opinię Kod:  436925987

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Ducky One 3 TKL RGB LED MX Blue USB
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas pisania. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu i krótkiemu czasowi reakcji Ducky One 3 zapewnia graczom i miłośnikom klawiatur luksusowe uczucie podczas pisania. Ponadto przełączniki nie są lutowane, ale instalowane na gniazdach. Pozwala to na łatwą wymianę.
Oferowany tutaj wariant Ducky One 3 ma współczynnik kształtu TKL wynoszący 80%. Dzięki rezygnacji z klawiatury numerycznej zajmuje mniej miejsca na biurku, ale jest również mniej odpowiedni do zastosowań biurowych.

Przełączniki mechaniczne w szczegółach: Cherry MX Silent Red
Ta wersja zawiera przełączniki Cherry MX Silent Red. Te przełączniki klawiszowe są dotykowe, zapewniają bardzo precyzyjny, widoczny punkt przełączania i wydają słyszalne kliknięcie po naciśnięciu. Dlatego są idealne dla tych, którzy często piszą. Dzięki tym przełącznikom pisanie staje się przyjemnością. Granie na wysokim poziomie jest również możliwe dzięki przełącznikom Cherry MX Silent Red.

QUACK Mechanics
Za pomocą tej klawiatury Ducky przedstawia filozofię projektowania QUACK Mechanics. Uwzględniają cztery ważne aspekty, które są kluczowe dla wrażeń z pisania: klawisze, korpus, dźwięk i stabilizatory.
Właśnie dlatego ten wariant Ducky One 3 oferuje wysokiej jakości klawiatury z poliwęglanu (PC). Klawisze Pudding są od spodu przezroczyste, od góry pokryte czarnym kolorem, a napisy są wytłoczone. Ducky formuje klawisze z dwóch warstw plastiku. Podwójny proces obróbki zapewnia długą żywotność.

Płaska obudowa i gładki dźwięk
Częstą krytyką klawiatur mechanicznych jest ich nieporadność. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a dzięki trójstopniowym nogom wspiera nadgarstek.
Aby poprawić dźwięk i wyczucie pisania, Ducky przetestował łącznie 17 różnych kompozytów gumowych i wybrał najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. W połączeniu z dodatkową warstwą pianki EVA skutecznie tłumi rezonans podczas pisania i mocnych naciśnięć klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.