Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Kailh Jellyfish Y Aura White (GATA-2312)

Dodaj opinię Kod:  437065007
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Kailh Jellyfish Y Aura White (GATA-2312)

Dodaj opinię Kod:  437065007

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 3
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Kailh Jellyfish Y
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste klawisze z poliwęglanu
 • Regulowane podświetlenie RGB dla każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki klawiszom N z funkcją rollover i anti-hosting
 • Port USB-C i odłączany kabel USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Ducky One 3 Aura White Fullsize
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z pisania. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu i szybkiemu czasowi reakcji Ducky One 3 zapewnia graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia podczas pisania. Ponadto przełączniki nie są przylutowane, lecz przymocowane do złączy. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez lutowania.

Oferowana tutaj wersja Ducky One 3 ma pełnowymiarową obudowę. Oferuje pełny zestaw klawiszy, w tym klawiaturę numeryczną, klawisze pozycyjne i klawisze strzałek. Dzięki temu nadaje się zarówno do gier, jak i zastosowań biurowych, ale wymaga też odpowiedniego miejsca na biurku.

Przełączniki mechaniczne Kailh Jellyfish Y
Ta wersja wykorzystuje przełączniki Kailh Jellyfish Y. Przełącznik ten charakteryzuje się liniową reakcją. Szybka reakcja tych przełączników jest idealna dla wymagających graczy. Korpus przełącznika jest wykonany z poliwęglanu, co zapewnia wysoki i wyraźny poziom hałasu po naciśnięciu.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadza swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe dla komfortu pisania aspekty: klawisze, korpus, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego też ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nakładki są przezroczyste od spodu i czarne od góry, z wytłoczonymi oznaczeniami. Ducky formuje osłony klawiszy z dwóch warstw plastiku. Proces podwójnego wtrysku zapewnia trwałość.

Płaski korpus i gładkie brzmienie
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za ich niezdarność. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Aby poprawić dźwięk i odczucia podczas pisania, firma Ducky przetestowała 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. Jest ona połączona z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i mocnego naciskania klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.