Klawiatura przewodowa Ducky One 2 TKL Cherry MX Silent Red USB Black (DKON1787ST-SDEPDAZT1)

Dodaj opinię Kod:  437144594
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 2 TKL Cherry MX Silent Red USB Black (DKON1787ST-SDEPDAZT1)

Dodaj opinię Kod:  437144594

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 2

Klawiatura do gier Ducky One 2 TKL PBT ma minimalistyczny wygląd, łącząc nowe funkcje ze sprawdzonymi koncepcjami projektowymi. Ducky wykorzystuje znane, niezawodne przełączniki Cherry MX w połączeniu z klawiszami PBT z podwójnym dotykiem. Pakiet funkcji został zapakowany w smukłą czarno-białą obudowę bez klawiatury numerycznej z bardzo wąską i stylową ramką, którą uzupełnia podświetlenie LED RGB.

Klawiatura do gier Ducky One 2 TKL PBT jest godna uwagi:
  • Dwukolorowa konstrukcja bez klawiszy w czerni i bieli
  • Wysokiej jakości ciche czerwone klawisze Cherry MX Silent Red
  • Stylowe podświetlenie LED RGB
  • Podwójne nakładki na klawisze PBT dla wysokiej trwałości
  • Odłączany kabel ze złączem USB typu C
Mechaniczne przełączniki klawiszowe Cherry MX Silent Red oraz konstrukcja, wygląd i materiały
Ta klawiatura do gier Ducky One 2 TKL PBT z podświetleniem LED RGB jest wyposażona w przełączniki Cherry MX Silent Red. Przełączniki Cherry MX Silent to czysto liniowe, niedotykowe przełączniki, dzięki czemu idealnie nadają się do strzelanek pierwszoosobowych. Dotykowy punkt nacisku nie jest również absolutnie konieczny w przypadku strzelanek pierwszoosobowych, ponieważ klawisze są często wciskane do końca w ferworze walki. Przełączniki Cherry MX Silent Red są zbliżone do charakterystyki klawiatur z gumowymi kopułkami, a dzięki gumowym amortyzatorom są znacznie cichsze niż konwencjonalne przełączniki mechaniczne.

Korpus klawiatury gamingowej Ducky One 2 TKL BPT jest dwukolorowy: górna część jest czarna, a rama i dolna część klawiatury są białe. Klawisze wykonane są z politereftalanu butylenu, w skrócie PBT, wykonanego w technologii podwójnego uderzenia i są znacznie trwalsze niż klawisze ABS (akrylonitryl-butadien-styren).

Stylowe podświetlenie LED RGB
Najważniejszym elementem klawiatury do gier Ducky One 2 TKL PBT jest bez wątpienia profesjonalne podświetlenie LED RGB, które pozwala na niemal nieskończone możliwości projektowania. Oferuje ona łącznie dwanaście różnych trybów podświetlenia, z których jeden jest bardziej nietypowy od drugiego.

Główną atrakcją klawiatur Ducky jest całkowicie bezprogramowa konfiguracja podświetlenia RGB. Wszystkie ustawienia i zmiany można wprowadzać za pomocą różnych kombinacji klawiszy.

Funkcje i cechy klawiatury do gier Ducky One 2 TKL PBT
Bardzo popularne przełączniki mechaniczne Cherry MX są praktycznie "niewrażliwe" i, w zależności od zastosowanego przełącznika, są idealne dla niektórych typów graczy. Dzięki złączu USB-N można naciskać dowolną liczbę klawiszy jednocześnie, bez aureoli i innych opóźnień. Szybkość transmisji 1000 Hz połączenia USB pomaga zapewnić, że dane są przesyłane z klawiatury do komputera co milisekundę. Klawiatura posiada złącze USB Type-C, do którego podłączany jest odłączany kabel z typowym złączem Type-A na drugim końcu.

Potężny mikrokontroler ARM-M3 klawiatury Ducky One 2 kontroluje i przechowuje wybrane efekty LED. Optymalizuje również komunikację między klawiaturą a komputerem, umożliwiając jednocześnie korzystanie z innych funkcji, w tym makr i pamięci profili. Oprócz funkcji multimedialnych Ducky Macro V2.0 umożliwia również sterowanie wskaźnikiem myszy za pomocą klawiatury.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.