PROMOCJA

Zestaw LEGO DUPLO Town Shuttle Expedition 23 elementy (10944)

Dodaj opinię

Kod:  380421495

Zestaw LEGO DUPLO Town Shuttle Expedition 23 elementy (10944)

Dodaj opinię

Kod:  380421495

99,00

Dostępny

3

Opis

Ta kosmiczna zabawka dla małych dzieci ma wszystko! Dzieci wyruszają w świat otwartej zabawy z rodzicami i przyjaciółmi, budując wahadłowce, wysyłając astronautów w kosmos i odgrywając niekończące się historie o odkryciach. Wyobraźnia dzieci odrywa je od tego świata, rozwijając myślenie, orientację w przestrzeni i motorykę małą.

Podekscytuj swojego malucha zestawem LEGO DUPLO Town (10944) Ekspedycja wahadłowca i obserwuj, jak rozwija się jego wyobraźnia i umiejętności.
Kosmiczna zabawka edukacyjna dla dzieci

Ta kosmiczna zabawka dla małych dzieci ma wszystko! Dzieci zapuszczają się w świat zabawy z rodzicami i przyjaciółmi, budując wahadłowce, wysyłając astronautów w kosmos i odgrywając niekończące się historie o odkryciach. Wyobraźnia dzieci odrywa je od tego świata, rozwijając myślenie, orientację w przestrzeni i motorykę małą.

Praktyczne zabawki edukacyjne dla maluchów

Zabawki LEGO DUPLO to czysta zabawa, wyrażanie siebie i nauka, szczególnie dla przedszkolaków. Dzięki zestawom DUPLO rodzice i małe dzieci mogą wspólnie bawić się i wspólnie przechodzić przez najważniejsze etapy rozwoju w życiu malucha.

Zachwyć początkującego astronautę zestawem LEGO DUPLO Town (10944) Ekspedycja wahadłowca, który inspiruje do niekończącej się pomysłowej zabawy w odgrywanie ról i wspiera rozwój fizyczny i umysłowy.

Ten zestaw zawiera figurki astronautów płci męskiej i żeńskiej, prom kosmiczny do zbudowania z otwieranymi i obrotowymi kołami, ruchomą drabinę oraz łazik z kołami i obracającym się radarem na górze.
Podczas odkrywania nieskończonego świata otwartej zabawy dzieci rozwijają myślenie, orientację przestrzenną i umiejętności motoryczne.
Ta przyjazna dla maluchów zabawka promu kosmicznego to fantastyczny prezent dla przedszkolaków w wieku od 2 lat. Będzie świetną niespodzianką na urodziny, Nowy Rok lub inne święto.
Zestaw ma ponad 20 cm wysokości, 15 cm szerokości i 9 cm głębokości. Można go ustawiać na różne sposoby i łatwo dopasować do innych zestawów LEGO DUPLO Town.
Instrukcje budowania zawierają zabawną historyjkę obrazkową z modelami w zestawie, co stanowi kolejny ciekawy element kreatywnego budowania i oryginalnej zabawy.
Wszystkie zestawy LEGO DUPLO są dobrze zaprojektowane i oferują rodzicom kreatywne możliwości swobodnej zabawy edukacyjnej ze swoimi pociechami.
Tworzone od 1969 roku zestawy LEGO DUPLO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je łatwo chwycić, złożyć i rozdzielić małymi paluszkami.
Wszystkie klocki i elementy LEGO DUPLO są testowane pod kątem upadków, wysokich temperatur, uderzeń i skręcania, by mieć pewność, że spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa dzieci.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.