Klawiatura bezprzewodowa Asus ROG Azoth NX Red EN PBT USB/Wireless Gunmetal (90MP0316-BKUA01)

Dodaj opinię Kod:  380622189
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa Asus ROG Azoth NX Red EN PBT USB/Wireless Gunmetal (90MP0316-BKUA01)

Dodaj opinię Kod:  380622189

Chwilowo niedostępny

1 356,49

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Ponad granicami

ROG Azoth to klawiatura do gier posiadająca 75% funkcji do samodzielnego montażu, tradycyjnie spotykanych w klawiaturach premium. Metalowa pokrywa górna z silikonową uszczelką i trójwarstwowym tłumieniem, wstępnie nasmarowane przełączniki mechaniczne ROG NX z możliwością wymiany podczas pracy i stabilizator klawiatury, nakładki na klawisze ROG PBT Doubleshot i dołączony zestaw do smarowania. niespotykane dotąd możliwości pisania. ROG Azoth jest również wyposażony w wyświetlacz OLED z intuicyjnym sterowaniem, uniwersalną łączność w trzech trybach z technologią bezprzewodową SpeedNova w trybie 2,4 GHz > , trzy regulowane pozycje pochylenia i obsługę systemu MacOS .

Wyświetlacz OLED i trójpozycyjne pokrętło sterujące

Ten wyrafinowany 2-calowy panel OLED może wyświetlać stan klawiatury, w tym Caps Lock, tryb połączenia i wskaźniki trybu PC/Mac . Może także wyświetlać poziom naładowania baterii, informacje multimedialne, animacje użytkownika i parametry systemu, takie jak temperatura procesora. Intuicyjna regulacja i zmiana ustawień za pomocą trójpozycyjnego pokrętła sterującego, bocznego przycisku i wyświetlacza OLED.

Uniwersalne połączenie trójmodowe

Technologia bezprzewodowa ROG SpeedNova zapewnia ponad 2000 godzin stabilnej, ciągłej rozgrywki przy niemal zerowym opóźnieniu w trybie częstotliwości radiowej 2,4 GHz ( wyłączone RGB i OLED ). Dodatkowo możesz używać Bluetooth do jednoczesnego podłączenia maksymalnie trzech urządzeń lub jednoczesnego ładowania i odtwarzania w trybie przewodowym USB .

Przełącznik mechaniczny ROG NX

Ekskluzywny przełącznik do gier ROG . Dostrojony pod kątem doskonałego wyczucia naciśnięcia klawiszy i spójności z szybką reakcją.

Ergonomiczny styl

W komplecie znajdują się dwie pary nóżek klawiatury o różnej wysokości, co pozwala na dostosowanie jej do trzech kątów nachylenia.

Cechy:

  • Podkładki silikonowe - konstrukcja uchwytu z silikonową podkładką sprawia, że ​​klawiatura Azoth jest bardziej miękka i wygodniejsza w pisaniu niż tradycyjne klawiatury mechaniczne
  • Mata silikonowa — trwała podkładka silikonowa o grubości 3,5 mm pochłaniająca hałas
Pianka PORON
  -Aby pochłaniać wibracje i pustkę ciała
 • Pianka silikonowa - podstawa pokryta pianką silikonową całkowicie eliminuje echa i zapewnia gładką powierzchnię pianki PORON

Specyfikacja

Połączenie
Układ klawiatury
Długość kabla, m
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.