Klawiatura przewodowa Asus ROG Falchion Ace NX czerwona EN PBT USB czarna (90MP0346-BKUA01)

Dodaj opinię

Kod:  380622192

Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Asus ROG Falchion Ace NX czerwona EN PBT USB czarna (90MP0346-BKUA01)

Dodaj opinię

Kod:  380622192

696,58

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Kompaktowy i gotowy do walki

Przygotuj się do bitwy z klawiaturą ROG Falchion Ace . Ta kompaktowa klawiatura do gier o współczynniku kształtu 65% jest wyposażona w interaktywny touchpad i innowacyjną dwustronną osłonę, a także nasmarowane przełączniki mechaniczne ROG NX , stabilizatory ROG i wytrzymałe podwójne nasadki klawiszy ROG PBT zapewniające płynne, precyzyjne naciśnięcia klawiszy. Dwa porty USB-C po obu stronach klawiatury zapewniają zgrabną i elastyczną konfigurację, a klawiatura pod trzema kątami zapewnia wygodę podczas grania.

Kompaktowy współczynnik kształtu 65%

Zespół ROG dążył do stworzenia kompaktowej, bezkompromisowej klawiatury poprzez umiejętne włączenie klawiszy strzałek i klawiszy nawigacyjnych do 65% układu klawiatury. A przy długości zaledwie 306 mm ROG Falchion Ace jest prawie taki sam jak klawiatura o 60%. Zapewnia wszystkie funkcje zwykłej klawiatury, nie zajmując dużo miejsca na pulpicie.

Przełącznik mechaniczny ROG NX

Ekskluzywny przełącznik do gier ROG . Dostrojony pod kątem doskonałego wyczucia naciśnięcia klawisza i spójności z szybkim uruchamianiem. Przełączniki mają nasmarowane trzpienie i korpusy podstawy, które zapewniają płynniejsze kliknięcie i odpowiednio eliminują hałas sprężyny.

Elastyczność dzięki dwóm portom

Falchion Ace ma dwa porty USB-C po obu stronach tylnej krawędzi, co zapewnia lepszą konfigurację, umożliwiając jednoczesne podłączenie do dwóch komputerów i szybkie przełączanie między nimi.

Kąty uniwersalne

Falchion Ace ma dwie pary nóżek klawiatury o różnej wysokości, zapewniając trzy ergonomiczne kąty, aby dopasować je do własnych preferencji.

Specyfikacja

Układ klawiatury
Połączenie
Kraj producenta
Interfejs
Kolor
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.