Mysz komputerowa Esperanza MX601 Assassin USB Czarna (EGM601)

Dodaj opinię

Kod:  380622540

Połączenie
Rozmiar myszki

Mysz komputerowa Esperanza MX601 Assassin USB Czarna (EGM601)

Dodaj opinię

Kod:  380622540

44,03

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Esperanza MX601 Assassin to profesjonalna i funkcjonalna mysz zaprojektowana specjalnie dla graczy.

Wysoce precyzyjna technologia optyczna sprawia, że ​​mysz do gier Esperanza MX601 Assassin może pracować na praktycznie każdej powierzchni.

Ergonomiczny kształt Esperanzy MX601 Assassin zapewnia maksymalny komfort gry. Mysz porusza się wyjątkowo płynnie we wszystkich obrotach, szybko i wyraźnie reagując na najmniejsze ruchy.

Boczne przyciski „Dalej” i „Wstecz” znacznie przyspieszą Twoją pracę w przeglądarkach internetowych, grach i różnych programach.

Mysz przewodowa Esperanza MX601 Assassin łączy się z komputerem za pomocą standardowego wejścia USB.

Esperanza MX601 Assassin to połączenie zaawansowanej technologii i kreatywnego designu. Aby walczyć z silnym przeciwnikiem dysponującym dużym arsenałem, wybierz mysz Esperanza MX601 Assassin . Dzięki niemu możesz reagować szybciej i zawsze być o krok przed przeciwnikami.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.