Klawiatura przewodowa Natec Genesis Rhod 300 RGB Gaming USB Czarny/Srebrny (NKG-1528)

Dodaj opinię Kod:  383597379
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury

Klawiatura przewodowa Natec Genesis Rhod 300 RGB Gaming USB Czarny/Srebrny (NKG-1528)

Dodaj opinię Kod:  383597379

82,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Natec Genesis Rhod 300 RGB Gaming USB Black/Silver (NKG-1528) to wysokiej jakości gamingowa klawiatura membranowa, która została stworzona specjalnie dla graczy.
Klawiatura ma czarno-srebrny kolor obudowy i podłączana jest poprzez interfejs USB, a kabel interfejsu ma długość 1,75 m, co zapewnia szybki transfer danych.

Klawiatura ma stylowy, klasyczny wygląd i 104 klawisze (z podświetleniem RGB), co czyni ją idealnym wyborem do pracy i gier.

Klawiatura Natec Genesis Rhod 300 RGB Gaming USB Black/Silver (NKG-1528) to optymalny wybór dla graczy i użytkowników poszukujących wysokiej jakości i wygodnej klawiatury do codziennego użytku.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.