Laptop Apple MacBook Air 15.3" M2 8/256GB 2023 (MQKW3ZE/A) Midnight

Dodaj opinię

Kod:  388886385

Ekran 15.3" Liquid Retina (2880x1864), błyszczący / Apple M2 / RAM 8 GB / SSD 256 GB / Apple M2 Graphics (10 rdzeni) / bez napędu optycznego / Wi-Fi / Bluetooth / kamera internetowa / macOS Ventura / 1.51 kg / czarny

Laptop Apple MacBook Air 15.3" M2 8/256GB 2023 (MQKW3ZE/A) Midnight

Dodaj opinię

Kod:  388886385

6 299,00

Dostępny

4

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Niebywale duży
Niewiarygodnie cienki. Nowy MacBook Air 15.3" oferuje więcej miejsca dla tego, co kochasz, dzięki ogromnemu ekranowi Liquid Retina. Do 18 godzin pracy bez ładowania z superwydajnym chipem M2 — oba ultrakompaktowe laptopy oferują błyskawiczną wydajność.

MacBook Air 15.3" został stworzony z myślą o planecie, w tym obudowa wykonana jest z mocnego, w pełni przetworzonego aluminium. A dzięki konstrukcji bez wentylatorów, urządzenie pozostaje ciche nawet w warunkach intensywnego obciążenia.

Takie tempo i tyle godzin bez ładowania?
Chip M2 przyspiesza wszystko, co robisz – edytujesz wideo, pracujesz nad biznesplanem czy oglądasz show podczas zakupów online. A dzięki baterii działającej przez cały dzień możesz zostawić zasilacz w domu.

W porównaniu z laptopem z procesorem Intel, MacBook Air oferuje do 2 razy większą wydajność, do 50% szybsze przeglądanie stron internetowych i do 50% dłuższy czas pracy na baterii.

Wszystko wyraźnie i jasno
Ekran Liquid Retina w MacBook Air to prawdziwe widowisko, które obsługuje 1 miliard kolorów i ma rozdzielczość, która jest do 2 razy wyższa niż w porównywalnych ekranach PC. Zdjęcia i filmy są wyświetlane z wysokim kontrastem i precyzyjnymi szczegółami, a tekst ma ultraostry wygląd, co ułatwia jego czytanie.

Kamera o wysokiej rozdzielczości
Dzięki kamerze HD FaceTime o rozdzielczości 1080p zawsze będziesz wyglądać świetnie, czy to podczas rozmowy z rodziną i przyjaciółmi, czy podczas współpracy z kolegami z całego świata.

System dźwiękowy z przestrzennym dźwiękiem
Głośniki MacBook Air obsługują dźwięk przestrzenny oraz Dolby Atmos, dzięki czemu możesz cieszyć się trójwymiarowymi scenami dźwiękowymi podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID. Twoja do ostatniej litery.
Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard z podświetleniem jest wyposażona w pełnowymiarowe klawisze funkcyjne oraz funkcję Touch ID, która pozwala szybko, łatwo i bezpiecznie odblokowywać Mac, logować się do aplikacji i na strony internetowe – wszystko to jednym dotknięciem palca.

Włączaj i angażuj się
Kabel zasilający MagSafe łatwo podłącza się i odłącza dzięki użyciu magnesu, co pozwala unikać upadków urządzenia. Dwa porty Thunderbolt umożliwiają podłączanie szybkich akcesoriów i ładowanie Mac. Możesz również podłączyć ekran 6K. Specjalny port obsługuje również słuchawki o wysokiej impedancji.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Częstotliwość odświeżania ekranu
Rozdzielczość ekranu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.
* Recenzja przygotowana na podstawie jednego z modeli serii. Dokładne specyfikacje znajdują się w zakładce „Parametry”.