Klawiatura bezprzewodowa Modecom Volcano Lanparty RGB BT GATERON Żółta Bluetooth/USB Czarna (K-MC-LANPARTY-U-BT-RGB)

Dodaj opinię Kod:  390674067
Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Modecom Volcano Lanparty RGB BT GATERON Żółta Bluetooth/USB Czarna (K-MC-LANPARTY-U-BT-RGB)

Dodaj opinię Kod:  390674067

229,72

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

 • Profesjonalne przełączniki GATERON Yellow z zasobem 50 milionów kliknięć. Klawisze wykonane są w technologii podwójnego wtrysku.
 • Klawiaturę z powodzeniem połączysz z 5 urządzeniami jednocześnie poprzez Bluetooth. Można go zatem używać nie tylko do gier i pracy czy nauki, ale także do oglądania telewizji i wygodnego wyszukiwania filmów, np. na YouTubie.
 • Wysoka ergonomia powinna iść w parze z wydajnym akumulatorem. A co jeśli z klawiatury można wygodnie korzystać godzinami, skoro szybko się ona wyczerpuje? Klawiatura pracuje w trybie bezprzewodowym przez 8-10 godzin z włączonym podświetleniem i około 60 godzin z wyłączonym podświetleniem. O niskim poziomie naładowania akumulatora (10%) sygnalizuje migające podświetlenie klawisza FN.
 • Odłączany kabel USB-C o długości 180 cm, możliwa jest praca bezprzewodowa.
 • Zastosowanie podczas produkcji wysokiej jakości materiałów decyduje o jego trwałości.
 • Wysoka ergonomia pozwala na używanie go przez wiele godzin - nie tylko podczas wielogodzinnego grania w ulubione gry, ale także podczas pracy lub nauki przy laptopie.
 • Pełne oświetlenie RGB (16,7 miliona kolorów).
 • Specjalne oprogramowanie.
 • Kompletny anty-hosting.
KLAWIATURA 65%
MODECOM Volcano Lanparty RGB BT to klawiatura 65%, co oznacza, że ​​jej niewielkie rozmiary to optymalny wybór nie tylko dla graczy (pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na biurku na mysz), ale także dla osób poszukujących wygodna klawiatura do pisania.

Gaming i trwałość
Wysokiej jakości przełączniki Gateron z zasobem 50 milionów kliknięć pozwalają niezawodnie cieszyć się wirtualną rozrywką. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają trwałość klawiatury gamingowej.

Skorzystaj z najlepszych możliwości pracy lub nauki
Dzięki modułowi Bluetooth z powodzeniem możesz podłączyć aż 5 urządzeń jednocześnie. Wyobraź sobie wygodę, gdy po zagraniu w ulubioną grę bierzesz klawiaturę, przechodzisz do sąsiedniego pokoju i siedząc wygodnie na sofie, używasz jej do telewizora. Klawiaturę wykorzystasz także do nauki lub pracy, podłączając ją do laptopa. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie w fotelu i będziesz pracować bezprzewodowo w najlepszy możliwy sposób.

Projekt
Liczba klawiszy na klawiaturze, jej układ i wygodne rozdzielenie klawiszy ALT, FN, Back i Del, a także wydzielona sekcja ze strzałkami, pozwalają na wygodne granie i pisanie. Jest to szczególnie ważne w Polsce, gdzie bardzo popularne są takie litery jak „ą, ć, ł, ó, ś, ź” i inne. Aby zachować poprawność języka lub szybko wpisywać tekst i komunikować się w trakcie gry, optymalnym wyborem będzie klawiatura o układzie 65%.

Gumowe nóżki
Na spodzie klawiatury umieściliśmy cztery antypoślizgowe nóżki, które zapewnią stabilność klawiatury nawet podczas najbardziej ekscytującej gry.

Oprogramowanie
Za pomocą oprogramowania można nagrywać makra i programować podświetlenie klawiatury w dowolnej konfiguracji. Dzięki tym funkcjom możesz powiedzieć, że klawiatura jest naprawdę TWOJA.

Podwójne formowanie wtryskowe
W klawiaturze zastosowano wysokiej jakości nakładki na klawisze wykonane metodą podwójnego wtrysku. Nakładka wykonana tą metodą składa się z dwóch odrębnych elementów: zewnętrznego (z okienkiem) i wewnętrznego z nadrukiem. Dzięki tej metodzie nadruk nie wyblaknie nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Klawisz Windows
Zastosowany w konstrukcji klawiatury mechanizm blokujący zapobiega przypadkowemu naciśnięciu klawisza Windows. Dzięki temu nigdy więcej nie będziesz mieć sytuacji, w której podczas najbardziej ekscytującej bitwy nagle zobaczysz swój... pulpit. Pamiętaj, to Ty decydujesz, kiedy zakończyć grę.

Klawiatura mechaniczna
MODECOM Volcano Lanparty RGB BT- to prawdziwe centrum dowodzenia, dzięki któremu otwarty stanie się nie tylko świat gier. Klawiatura nie tylko świetnie sprawdzi się jako towarzysz gier, ale także umożliwia zdalne sterowanie aż pięcioma urządzeniami jednocześnie poprzez Bluetooth (telewizor, smartfon, laptop itp.) w praktyczny i wygodny sposób. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących małego i mobilnego urządzenia do wszelkich multimedialnych rozrywek.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Kolor
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.