Mysz Endorfy LIX Plus USB Czarna (EY6A001)

Dodaj opinię

Kod:  394008963

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy LIX Plus USB Czarna (EY6A001)

Dodaj opinię

Kod:  394008963

199,00

Dostępny

1

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Myszka LIX Plus PMW 3370
LIX Plus to nasza miłość od pierwszego spojrzenia kliknięcia. Wygodnie leży pod ręką, słucha się każdej komendy i pruje po podkładce jak wyścigówka z dodatkowym silnikiem. Do tego ma tylko 59 g i aRGB, które dają mu dodatkowe 1000 punktów epickości.

Wszystko to zasługa przemyślanej konstrukcji i topowych komponentów, które w nim upakowaliśmy. Naszymi ulubieńcami są trwałe mikroprzełączniki Kailh GM 8.0. Ich żywotność to jakieś 80 mln kliknięć wystarczająco, żeby nie odklejać się od myszki do emerytury... Albo i dłużej, bo razem z nimi dostajesz sensor PixArt PAW3370 (19 000 DPI), który wyłapuje manewry o prędkości do 10,16 m/s. Z takimi osiągami na liczniku rozpykasz każde wyzwanie (tylko uważaj na zakrętach).

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.