Telewizor TCL 65C645

Dodaj opinię

Kod:  404680599

Przekątna ekranu
Rozdzielczość ekranu
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
System operacyjny
Zakresy tunera cyfrowego
  • DVB-C
  • DVB-S2
  • DVB-T2

Telewizor TCL 65C645

Dodaj opinię

Kod:  404680599

2 750,00

Dostępny

2

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Niesamowita jakość obrazu

Quantum Dot
Ponad miliard odcieni
Patrzysz na telewizor, który może wyświetlać do 93% szerszą gamę kolorów zgodnie ze standardem DCI-P3. To jak patrzenie przez kalejdoskop i odkrywanie niekończącego się świata kolorów.

HDR10+
Piękno tkwi w szczegółach
High Dynamic Range (HDR), najnowszy standard dla treści UHD, zapewnia niezrównane wrażenia wizualne z wyjątkową jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i żywymi kolorami. Usiądź wygodnie, zanurz się w swoim ulubionym filmie i ciesz się niesamowitą szczegółowością obrazu stworzoną przez twórców.

Jasny i błyszczący
Nawet w środku lata, gdy słońce świeci do pokoju, nadal można zobaczyć wyraźne obrazy o żywych kolorach. Ciesz się szczegółami ukrytymi w słonecznej lub ciemnej scenie.

Dolby Vision
Ciesz się wciągającymi wrażeniami 
Wyobraź sobie, że siedzisz w teatrze i patrzysz, jak kurtyna podnosi się, a aktorzy wchodzą na scenę. Dzięki Dolby Vision możesz zanurzyć się w magicznej scenie tuż przed tobą. Poczujesz się jak w teatrze, a nie jak podczas oglądania w domu.

AiPQ Engine 3.0 
Algorytm TCL z obsługą AiPQ Engine 3.0 przetwarza treści w stabilnej i wysokiej jakości 4K. Jednocześnie technologia Game Accelerator zapewnia płynniejszą rozgrywkę z częstotliwością odświeżania do 120 Hz.

Nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu szybkich ruchów
Algorytm MEMC redukuje rozmycie ruchu, eliminuje rozrywanie obrazu i gwarantuje jedwabiście gładką scenę.

Technologia Ai-Colour sprawia, że obrazy wyglądają tak, jak postrzega je ludzkie oko. Ai-Color odtwarza obrazy poprzez dostosowanie różnych parametrów, w tym głośności kolorów, nasycenia i kontrastu. 
Ai-Motion z wyczuciem wykrywa szybko poruszające się obiekty, oblicza ruch na podstawie częstotliwości odświeżania i liczby klatek, aby odtworzyć jedwabiście gładki obraz, kompensując rozmycie i rozrywanie

Technologia Ai-Clarity rozpoznaje obraz w najdrobniejszych szczegółach. Ai-Clarity analizuje obrazy w oparciu o ich oryginalną rozdzielczość i wyświetla najlepsze krystalicznie czyste wyniki w skalowaniu do niskiej rozdzielczości, precyzyjnej redukcji szumów i usuwaniu nakładek.
Ai-Contrast odtwarza rzeczywistość poprzez dynamiczną optymalizację współczynnika kontrastu w celu dostosowania do różnych scenariuszy wizualnych, w tym ciemności, jasności i bogactwa szczegółów.

Odkrywaj nowe filmy i programy ze wszystkich subskrypcji
Otrzymuj sugestie na podstawie tego, co już oglądałeś i co Cię interesuje, ułatwiając znalezienie następnego filmu do obejrzenia.

Twój telewizor jest teraz bardziej użyteczny niż kiedykolwiek
Zapytaj Google o pogodę, wyniki sportowe i nie tylko, a odpowiedzi otrzymasz bezpośrednio na ekranie. Przeglądaj i steruj kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu

Bez rozłączeń. Żadnych przerw. Po prostu graj
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną, wolną od artefaktów rozgrywkę przy niemal dowolnej liczbie klatek na sekundę, kładąc kres przerywanemu obrazowi i niedziałającym klatkom podczas gry. To kolejny przełom w grach na PC i konsolach.

Game Bar
Pasek Game Bar pozwala zachować kontrolę nad grą, wyraźnie monitorując ekran i ustawienia gry (liczbę klatek na sekundę, HDR itp.) podczas gry i szybko je dostosowując.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Obsługa Smart TV
Rozdzielczość ekranu
Funkcje bezprzewodowe
Częstotliwość ekranu (interpolowana)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.