Laptop HIRO K570 (NBC-K5704070-H02N) Szary

Dodaj opinię

Kod:  408247128

Ekran 15.6" IPS (1920x1080) Full HD, matowy / Intel Core I7-13700H (2.4 - 5.00 GHz) / RAM 32 GB / SSD 1 TB / GeForce RTX 4070, 8 GB / bez OD / LAN / Wi-Fi / kamera internetowa / Windows 11 Home / 2 kg / szary

Laptop HIRO K570 (NBC-K5704070-H02N) Szary

Dodaj opinię

Kod:  408247128

6 999,00

Dostępny

1

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Laptop HIRO K570

Najnowsze gry w każdym miejscu, bez ograniczeń!
Seria komputerów gamingowych HIRO to bezkompromisowe podejście do wydajności. Stosujemy wyłącznie najlepsze podzespoły o największej wydajności w swojej klasie. Dzięki temu otrzymujesz produkt klasy premium bez ograniczeń.

Maksymalna wydajność bez kompromisów
Elementy użyte w serii notebooków HIRO to modele dopasowane do graczy. Wybieramy podzespoły składowe, matryce, klawiatury, które nie pozostawiają miejsca na żadne półśrodki i kompromisy.

Wydajne chłodzenie i cicha praca
Układy chłodzenia, stosowane w notebookach HIRO to gwarancja najniższych temperatur przy maksymalnym obciążeniu komputera, a także zminimalizowany szum wiatraków.

24-godzinny test niezawodności
Komputer do zadań specjalnych z serii HIRO, musi cechować się wyjątkową niezawodnością. 24-godzinny test przed wysyłką, gwarantuje bezawaryjny start i pracę w każdym zadaniu.

Najwyższa klasa jakości gamingowych notebooków
Notebooki dla graczy HIRO to nie tylko podzespoły o wysokich możliwościach. To także wysokiej jakości matryce z odświeżaniem 144 hz i więcej, klawiatury mechaniczne z pełnym podświetleniem RGB, obudowy pokryte metalową powłoką i układy chłodzenia zapewniające ciszę.

Płynność w wysokiej rozdzielczości z technologiami nVidia
Najszybsze układy graficzne, oparte o nowoczesną architekturę zwiększającą wydajność w wysokich rozdzielczościach, osiągając poziomy ponad 100 fps.
Obsługa najnowszej technologii precyzyjnych obliczeń oświetlenia w świecie wirtualnym oraz wsparcie streamingu. Sterowniki nVidia game ready, zapewniają doskonałą optymalizację ustawień oraz współpracę w środowisku DirectX, które zwiększa możliwości w grach.

Pełna mobilność, pełna funkcjonalność
Gamingowe notebooki HIRO cechują wyjątkowe możliwości grania poza domem. Dzięki baterii oferującej długie granie bez ładowarki smukłej budowie oraz użyciu lekkich materiałów obudowy, transport notebooka i korzystanie z niego w dowolnym miejscu nie sprawia problemów.
Dostęp do najpotrzebniejszych złącz sprawi, że nie będziesz zaskoczony brakiem żadnego z nich poza domem. Większość modeli HIRO posiada zarówno złącze hdmi, jak i Thunderbolt 3. Zapewnia to możliwość podłączenia większości nowszych monitorów i projektorów z rozdzielczością wyższą niż fullHD!

Specyfikacja

Seria
Przekątna ekranu
Częstotliwość odświeżania ekranu
Typ ekranu
Rozdzielczość ekranu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.
* Recenzja przygotowana na podstawie jednego z modeli serii. Dokładne specyfikacje znajdują się w zakładce „Parametry”.