Mysz Trust GXT 110 Felox RGB Wireless Black (8713439250374)

Dodaj opinię Kod:  408272490
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Trust GXT 110 Felox RGB Wireless Black (8713439250374)

Dodaj opinię Kod:  408272490

Dostępny

90,12

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Zwycięzca technologii bezprzewodowej
Ciesz się pełną i absolutną swobodą dzięki Felox Wireless - bez żadnych przewodów, które Cię ograniczają, możesz grać dosłownie i bez żadnych warunków.

Przyspieszyć czy spowolnić
RTS? Strzelec? RPG? Sport? Niezależnie od rodzaju gry, jaką grasz na swojej łodzi, regulowana prędkość tej myszy w zakresie od 800 do 4800 pikseli na cal zapewni Ci maksymalne wykorzystanie gry.

Gra się nie kończy
Nie ma nic gorszego niż wyczerpanie się baterii, gdy masz zamiar przejść poziom. Nie martw się już więcej dzięki Feloxowi, który zapewnia do 80 godzin grania bez ładowania i możliwość kontynuowania gry podczas ładowania!

Światło, kolor, akcja!
Gra stała się jeszcze bardziej ekscytująca — 4 różne opcje wielokolorowego oświetlenia LED pozwalają spersonalizować tę mysz zgodnie z Twoim stylem gry. Życie jest lepsze w kolorze!

Przycisk Buddy
Sześć wygodnych przycisków, w tym dwa boczne, przycisk z kółkiem przewijania i wybór DPI, daje mnóstwo możliwości grania tak, jak lubisz.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.