Mysz Speedlink Fortus Wireless Czarna/Czerwony (SL-680100-BK-01)

Dodaj opinię

Kod:  410687817

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Speedlink Fortus Wireless Czarna/Czerwony (SL-680100-BK-01)

Dodaj opinię

Kod:  410687817

82,89

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Mysz gamingowa SPEEDLINK Fortus jest wygodna nawet w najgorętszych momentach walki. Jednocześnie gumowana powierzchnia boczna zapewnia optymalną ergonomię. Pozbądź się kabli, abyś mógł skoncentrować się na grze, nawet przy najwyższym poziomie adrenaliny. Przycisk wyboru dpi pozwala dostosować częstotliwość próbkowania czujnika do idealnego poziomu pikseli. Wybrana rozdzielczość jest wyświetlana w czterech ekscytujących schematach kolorystycznych. Wysoce responsywne przyciski natychmiast wprowadzają polecenia do gry, z dwoma dodatkowymi przyciskami bocznymi, które mogą być używane do dedykowanych poleceń gry i czatu głosowego.

Czujnik optyczny o rozdzielczości 2400 dpi

Wytrzymały czujnik optyczny działa doskonale na każdej powierzchni, a dzięki wielu opcjom rozdzielczości od 600 do 2400 dpi można wybrać idealną rozdzielczość czujnika do różnych sytuacji w grach.

4 kolory podświetlenia

Możliwość stworzenia odpowiedniej atmosfery w miejscu gry za pomocą różnych kolorów podświetlenia pomaga dostroić się do gry i czerpać z niej jak najwięcej.

Przełącznik częstotliwości odpytywania

Zwiększa czas reakcji do błyskawicznego, dzięki czemu nigdy nie przegapisz rytmu podczas bitwy.

Przełącznik profili i DPI

Oddzielny przycisk do przełączania profili i DPI pomaga szybko zmienić rozdzielczość myszy i wybrać profil konfiguracji w zależności od sytuacji w grze: zapewnić wysoką dokładność jako snajper i szybki obrót wieżyczki czołgu.

Powłoka antypoślizgowa

Korpus myszy posiada specjalną powłokę antypoślizgową, która zapewnia pewny chwyt, dzięki czemu mysz nie ślizga się w dłoni nawet w najgorętszych bitwach. Powłoka nie schodzi pod wpływem potu i brudu, wystarczy przetrzeć mysz i będzie jak nowa.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Liczba przycisków myszy
Kraj producenta
Typ
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.