Mysz Razer Basilisk V3 USB Czarna (RZ01-04000100-R3M1)

Dodaj opinię

Kod:  411517503

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Chrome OS
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Razer Basilisk V3 USB Czarna (RZ01-04000100-R3M1)

Dodaj opinię

Kod:  411517503

213,37

Dostępny

6

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

W pełni konfigurowalna mysz z Razer Chroma RGB
Stwórz, kontroluj i doskonal swój styl gry dzięki nowej myszy Razer Basilisk V3, najwyższej jakości ergonomicznej myszy do gier z szerokimi opcjami personalizacji. Dzięki dziesięciu programowalnym przyciskom, odchylanemu kółku przewijania i dużemu podświetleniu Razer Chroma RGB Twoje wrażenia z gry będą jaśniejsze i bardziej spersonalizowane.

10+1 programowalnych przycisków
Dostosuj wszystkie swoje makra i dodatkowe funkcje za pomocą 11 programowalnych przycisków, w tym słynnego wielofunkcyjnego spustu, aby szybko wykonywać polecenia, takie jak pingowanie, wysyłanie wiadomości głosowych za naciśnięciem przycisku i nie tylko.

Idealne ustawienia dla najlepszych gier
Łatwo przełączaj się między dowolnymi niestandardowymi profilami za pomocą miękkiego przycisku pod myszą, aby zoptymalizować wydajność dla każdej gry i zadania: CS6GO, VALORANT, APEX LEGEND, R6, DOTA2, LoL, VIDEO CONFERENCING, EXEL.

Doskonałe przewijanie. Kółko przewijania Razer Hyperscroll
Najnowsze kółko przewijania Razer oferuje nowy poziom funkcjonalności, który z pewnością docenisz. Oferując cztery tryby przewijania dla większej elastyczności, mysz może również automatycznie przełączać się między nimi, zapewniając naprawdę płynne wrażenia dzięki zaawansowanej inteligentnej funkcji.

4 tryby przewijania

Tryb dotykowy
Do precyzyjnego przewijania w celu kontrolowania pozycji kółka z precyzją i przyjemnym dotykowym sprzężeniem zwrotnym podczas przełączania broni lub umiejętności.

Tryb inteligentny
Po włączeniu za pomocą Razer Synapse, kółko przewijania automatycznie przełącza się z trybu dotykowego na tryb swobodnego obrotu, gdy przewijasz szybciej.

Tryb swobodnego przewijania
Zapewnia płynne, szybkie przewijanie, idealne do szybkiego przeglądania treści lub symulowania powtarzających się poleceń w grach.

Wirtualne przyspieszenie
Po włączeniu w Razer Synapse można zwiększyć prędkość przewijania myszy w miarę szybszego przewijania, umożliwiając szybsze poruszanie się po długich dokumentach i artykułach

11 stref podświetlenia z Razer Chroma RGB
Do dostosowywania efektów świetlnych i pełnego podświetlenia podstawy.

Doświadcz żywiołowości Razer Basilisk V3, wybierając odcień każdej strefy z ponad 16,8 miliona kolorów i dostosowując niezliczone efekty świetlne. Ponadto podświetlenie dynamicznie reaguje na wydarzenia w ponad 150 grach obsługujących Chroma.

Legendarna ergonomiczna konstrukcja z podpórką pod kciuk

Dla łatwej obsługi i długotrwałego komfortu
Kształt tej myszy, który został zatwierdzony przez miliony użytkowników na całym świecie, idealnie pasuje do dłoni, a przyciski są optymalnie rozmieszczone, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp.

Przełączniki optyczne Razer Gen-2
Niezrównana szybkość i niezawodność

Bez niezamierzonych fałszywych alarmów, możesz liczyć na te przełączniki, które zapewniają wyraźne, szybkie reakcje w niewiarygodnym czasie 0,2 ms i wytrzymują do 70 milionów kliknięć.

Czujnik optyczny Razer Focus+ o rozdzielczości 26 000 DPI
Niezrównana dokładność i szybkość reakcji

Najlepszy w swojej klasie czujnik z inteligentnymi funkcjami, takimi jak asymetryczna dezaktywacja śledzenia, dokładnie śledzi ruchy myszy bez antyaliasingu, zapewniając wyraźną, doskonałą precyzję.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Typ czujnika
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.