Mysz Logitech G305 Wireless Black (910-005283)

Dodaj opinię Kod:  411550488
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Chrome OS
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Logitech G305 Wireless Black (910-005283)

Dodaj opinię Kod:  411550488

222,38

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G305 LIGHTSPEED została zaprojektowana z myślą o najnowszych technologiach i wydajności. Zaimplementowana w nim najnowsza technologia bezprzewodowa jest teraz dostępna dla każdego gracza. Czujnik HERO nowej generacji ma czułość 12 000 DPI, a technologia bezprzewodowa zapewnia bardzo wysoką szybkość odpytywania 1 ms. Obie te innowacje działają w doskonałej harmonii w bezprzewodowej myszy do gier Logitech G305 .. Urządzenie pozwala grać przez 250 godzin na jednej baterii AA. Lampka kontrolna przypomni o konieczności wymiany baterii przed jej całkowitym rozładowaniem. Dzięki inteligentnej konstrukcji mechanicznej G305 waży zaledwie 99 gramów i jest bardzo zwrotny. Wytrzymały i kompaktowy, z wbudowanym nanoodbiornikiem i 6 programowalnymi przyciskami, G305 jest doskonałym towarzyszem zarówno do pracy, jak i zabawy.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Liczba przycisków myszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.