Mysz Logitech G Pro Gaming Wireless Black (910-005273)

Dodaj opinię

Kod:  411550650

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Chrome OS
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Logitech G Pro Gaming Wireless Black (910-005273)

Dodaj opinię

Kod:  411550650

416,39

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Zaprojektowane z profesjonalistami, stworzone do wygrywania
Mysz PRO Wireless została zaprojektowana jako najlepsze urządzenie do grania dla profesjonalistów eSportu. Przez 2 lata zespół Logitech G współpracował z ponad 50 profesjonalnymi graczami, aby określić najlepszy kształt, wagę i wygląd urządzenia, które zawierałoby technologię bezprzewodową LIGHTSPEED i czujnik HERO. Rezultatem jest mysz do gier, która zapewnia doskonałą wydajność i niezrównaną dokładność. Jest to dokładnie to narzędzie, którego gracz potrzebuje, aby wygrać.

Najdokładniejszy czujnik do gier opracowany przez Logitech
Profesjonaliści e-sportowi oddaliby wszystko za szybkość i dokładność, a Logitech G spełnia ich potrzeby. Wraz z opracowaniem HERO, czujnika do gier nowej generacji, urządzenie jest już dostępne i słusznie można je uznać za najbardziej zaawansowane do tej pory. Model PRO wykorzystuje zoptymalizowany sensor HERO, który jest w stanie śledzić ruchy z zawrotną prędkością ponad 10 metrów na sekundę (400 cali na sekundę) bez najmniejszego opóźnienia. Sensor HERO gwarantuje niezmiennie wysoką wydajność myszy, z zerowym antyaliasingiem, filtrowaniem i akceleracją na każdym poziomie czułości (od 100 do 16 000 dpi). Czujnik HERO jest również wysoce energooszczędny, zużywając prawie dziesięciokrotnie mniej energii niż jego poprzednicy (np. PMW3366). Pozwala to na zastosowanie baterii o mniejszej wadze i dłuższym czasie pracy. Profesjonaliści wymagają tego, co najlepsze - a HERO spełnia ich potrzeby!

Technologia bezprzewodowa Lightspeed
Dla profesjonalnych graczy uszkodzony przewód zasilający może być śmiertelny. Poruszanie przewodem powoduje niepotrzebne tarcie i rozprasza uwagę, a w e-sporcie liczy się każda chwila. Dlatego w tym modelu zastosowano innowacyjną technologię bezprzewodową, która eliminuje opóźnienia w transmisji danych, częste zrywanie połączenia i konieczność wymiany baterii. Dzięki tej technologii mysz gwarantuje działanie z wysoką częstotliwością odpytywania wynoszącą 1 ms.

Niezwykle lekka
Dzięki innowacyjnej "strukturalnej" konstrukcji, Logitech G udało się uzyskać urządzenie ważące zaledwie 80g. Ultracienka 1 mm powłoka zewnętrzna, która skrywa podstawę ramy, zapewnia niesamowitą trwałość i niezawodność w trudnych warunkach mistrzostw w grach.

Lekka bateria litowo-polimerowa, która została zoptymalizowana pod kątem wydłużonego czasu pracy, zapewnia również nieprzerwaną wydajność. Pełne naładowanie myszy przed mistrzostwami pozwala zapomnieć o baterii aż do zwycięstwa.

7 programowalnych przycisków
Dzięki wyjmowanym lewemu i prawemu przyciskowi mysz bezprzewodowa PRO jest całkowicie symetryczna. Profesjonalni gracze mogą teraz sami zdecydować, czy chcą żadnego, czy czterech przycisków bocznych. Przycisk czułości znajduje się teraz na spodzie myszy, dzięki czemu nie można go przypadkowo przełączyć podczas gry. Mysz Logitech G PRO Wireless Gaming Mouse może być używana w oryginalnej konfiguracji bez żadnych dodatkowych ustawień lub można całkowicie zmienić wszystkie ustawienia według własnych upodobań za pomocą aplikacji Logitech G HUB.

Podświetlenie RGB z technologią Lightsync
Mysz PRO Wireless Mouse pozwala wybrać kolor z bogatej palety 16,8 miliona odcieni - ustaw kolor dla swojego zespołu, dostosuj podświetlenie do własnych upodobań lub zsynchronizuj je z innymi produktami z serii G. Ponadto, technologia Lightsync umożliwia efekty podświetlenia w odpowiedzi na wydarzenia w grze, wizualizację dźwięku, odczyt ekranu i zmianę koloru podświetlenia oraz inne funkcje. Wymagane parametry ustawia się za pomocą oprogramowania G HUB.

Wbudowana pamięć
Wbudowana pamięć umożliwia korzystanie z oprogramowania G HUB do zapisywania ulubionych ustawień bezpośrednio w myszy, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu podczas zawodów. Zapisane ustawienia myszy pozostaną takie same zarówno w domu, jak i na zawodach. Zapomnij o instalowaniu dodatkowych aplikacji i dostrajaniu ustawień. Po prostu zanurz się w grze!

Mechaniczne przyciski z mechanizmem sprężynowym
Główne przyciski myszy PRO Wireless zostały wykonane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Zastosowanie metalowego mechanizmu sprężynowego, który oddzielnie naciska prawy i lewy przycisk, zmniejszyło i zoptymalizowało skok i siłę wymaganą do ich kliknięcia. W rezultacie każde kliknięcie jest precyzyjne, spójne i dokładne.

Niezawodność i najwyższa wydajność
Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, montażu i testowaniu myszy firma Logitech stworzyła wyjątkowo wygodną i trwałą mysz PRO Wireless przeznaczoną do turniejów gamingowych. Mysz PRO ma trwałą powłokę, która nie ślizga się, gdy trzyma się ją w dłoni. Zgodnie z wynikami testów, dolna powierzchnia zapewnia niewiarygodny czas podróży wynoszący 250 km. Podczas testu lewy i prawy przycisk myszy z powodzeniem wytrzymały ponad 50 milionów kliknięć - ilość kliknięć wykonanych przez profesjonalnych graczy w ciągu pięciu lat codziennej gry przez 10 godzin.

Graj i wygrywaj! Seria Pro
Sprzęt z serii PRO został zaprojektowany do gry na profesjonalnym poziomie. Najnowocześniejsza technologia i wyjątkowa wydajność, opracowane we współpracy z profesjonalnymi graczami z całego świata, zapewniają użytkownikom dokładność, szybkość i trwałość, których potrzebują, aby wygrywać. Wszystko, czego potrzebują profesjonaliści. Nic więcej.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.