Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Box Red Wireless Black (EY5A068)

Dodaj opinię

Kod:  413478732

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Box Red Wireless Black (EY5A068)

Dodaj opinię

Kod:  413478732

329,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless Red
Poznaj Thock Compact Wireless Red. To małe centrum zarządzania mała klawiatura bezprzewodowa, z którą pokonasz wrogów i domkniesz zadania w pracy tak szybko, jak Twoja sąsiadka dobiega do okna, kiedy słyszy podejrzane hałasy. Ma 61 przycisków z nakładkami PBT Double Shot, switche Kailh Box Red i parę innych opcji, z którymi podomykasz codzienne questy. Szacun u kumpli z gildii i uśmiech szefa są dostępne osobno.

Thock Compact Wireless Red
Podobno każda matka kocha swoje dzieci tak samo. Kochamy nasze produkty, a Thock Compact Wireless Red najbardziej. Mieści się na większości biurek – tylko pomyśl, ile zostanie Ci miejsca na długie ruchy myszką.

Ma też wzmacnianą obudowę, a każdy z 61 przycisków ukrywa przełączniki Kailh Box Red. To czerwone switche z wzmocnionymi trzonami, które przetrwają nawet 70 mln kliknięć. Pokryliśmy je trwałymi „keycapami” PBT, które wykonaliśmy w technologii Double Shot. To podwójna ochrona, dzięki której klawiatura wygląda jak nowa nawet po miesiącach walki klikania.

Dajemy Ci też hotswap, czyli opcję wymiany switchy. Klawiatura na luzie obsługuje dowolne modele na 3 albo 5 pinów.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.