Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Red USB Black (EY5A071)

Dodaj opinię

Kod:  413506845

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Red USB Black (EY5A071)

Dodaj opinię

Kod:  413506845

239,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Red
60% wielkości i 100% świetnych komponentów. Thock Compact Red to nasza najmniejsza klawiatura do wygrywania, w której ukrywa się ogromny potencjał – na przykład piekielnie czerwone przełączniki Kailh Red. Ubraliśmy je w trwałe „keycapy” PBT Double Shot, więc nawet po długich miesiącach używania klawiatura czaruje wyglądem jak z wystawy. Do tego masz jeszcze dedykowany soft, bo lubimy ułatwiać Ci życie ;)

Thock Compact Red
Thock Compact Red jest mniejszy od standardowych klawiatur prawie o połowę (ma 290×101×47 mm), ale śmiało mógłby konkurować z nimi w kategorii „świetny sprzęt do pracy i zabawy”. Od nas już na starcie dostał dodatkowe punkty za wygląd – po prostu mamy słabość do sprzętu z ARGB.

Niewielka obudowa z aluminiowym topem ma wszystko, czego potrzebujesz do życia wygrywania – między innymi wytrzymałe przełączniki Kailh Red z nakładkami z PBT. Każdy z „keycapów” powstał w technologii Double Shot, więc nawet po długich miesiącach naparzania klawiatura będzie wyglądała epicko jak zwycięzca konkursu cosplayowego na konwencie fantasy. Być może kiedyś dorzucimy do niej elfie uszy ;)

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.