Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Kailh Box Black Wireless Black (EY5A081)

Dodaj opinię

Kod:  413512821

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Kailh Box Black Wireless Black (EY5A081)

Dodaj opinię

Kod:  413512821

379,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless Black
Każdy superbohater potrzebuje wsparcia. Właśnie dlatego przedstawiamy Ci Thock TKL Wireless Black – Twoja nową broń klawiaturę w starciach z bossem (tym biurowym też). Jest nieduża, a dzięki nakładkom PBT Double Shot i ultramocnym switchom Kailh Box Black wychodzi cało z najbardziej hardkorowych misji. Nic dziwnego, że niektórzy uważają, że byłaby świetną bronią podczas inwazji zombie (ale wolimy nie sprawdzać).

Thock TKL Wireless Black
Thock TKL Wireless Black to nieduża klawiatura, która daje pełną wolność korzystania z przenośnego sprzętu. Zaprojektowaliśmy Thock TKL Wireless Black w taki sposób, żeby zniósł jak najwięcej. Pod „keycapami” z PBT (wykonaliśmy je w technologii Double Shot!) ma ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Box Black. To czarne switche z wzmocnionymi trzonami, których żywotność szacowana jest nawet 70 mln kliknięć.

Klawiatura ma też hotswap, czyli opcję wymiany przełączników. Thock TKL Wireless Black obsługuje modele na 3 albo 5 pinów, więc masz masę opcji do wyboru (ale czy ktoś wymienia Blacki?). Poza tym ma też wzmacnianą obudowę, więc nie trzeba na nie chuchać i dmuchać – na luzie radzi sobie w podróży i podczas epickich bitew. Czasem robi jedno i drugie w tym samym czasie.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.