Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5A118)

Dodaj opinię

Kod:  413517183

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5A118)

Dodaj opinię

Kod:  413517183

429,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless Pudding Onyx White Red
Epickie parametry zamknięte w jasnej obudowie z puddingowymi klawiszami. Thock 75% Wireless Pudding Onyx White Red to bezprzewodowa klawiatura do pracy i podboju świata.

To między innymi dzięki przełącznikom Kailh Box Red – ich żywotność to nawet 70 mln potyczek kliknięć, więc nic nie chrupnie Ci pod palcami podczas zaciętej walki. Do tego w każdej chwili możesz je wymienić dzięki funkcji hot-swap (ale kto by wymieniał Redy, no nie?).

Thock 75% Wireless Pudding Onyx White Red
Kiedy po raz pierwszy położysz ręce na naszej klawiaturze, zapomnisz o innych. Ten wzmacniany maluch z puddingowymi przyciskami i podświetleniem ARGB jest stworzony do epickich questów. Mówimy poważnie – sprawdziliśmy to na własnej skórze.

Na bezprzewodowej obudowie z pokrętłem głośności z funkcją wyciszania zamontowaliśmy piekielnie czerwone przełączniki Kailh Box Red z „keycapami” PBT. To prawdziwi wojownicy, którzy niczego się nie boją. Ich żywotność jest szacowana na 70 mln potyczek kliknięć, więc możesz na luzie planować wirtualne kampanie. Te biurowe również. W pakiecie dostajesz też hotswap, czyli opcję wymiany switchy. Klawiatura obsługuje dowolne modele na 3 albo 5 pinów, więc masz masę możliwości.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.