PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Kailh Red USB Black (EY5A123)

Dodaj opinię Kod:  413518743
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock Kailh Red USB Black (EY5A123)

Dodaj opinię Kod:  413518743

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Red
Jest piękna. Jest niezawodna. Jest wytrzymała. Klawiatura Thock Red jest zawsze gotowa, żeby wspierać Cię w codziennych wyzwaniach questach.

Mówimy poważnie – nakładki PBT leżą pod palcami jak puzzle (ale dzięki technologii Double Shot wytrzymają dłużej), a switche Kailh Red są zawsze gotowe do akcji. Do tego dajemy Ci jeszcze podświetlenie ARGB, bo wszyscy mamy słabość do klimatycznej zorzy nad biurkiem.

Thock Red
Thock Red na biurku = dodatkowe punkty do wsparcia w codziennych wyzwaniach questach. Mówimy poważnie – klawiatura wygodnie leży pod palcami, a dzięki wzmacnianemu topowi wychodzi cało nawet z najbardziej zaciętych potyczek. Do tego ma jeszcze podświetlenie, więc możesz klikać sobie w klimatycznej zorzy z ARGB.

W środku też jest spoko. Pod przyciskami zamknęliśmy ultrawytrzymałe switche Kailh Red – czerwone przełączniki do szybkich reakcji i cichego klikania. Uzbroiliśmy je w nakładki PBT zrobione w technologii Double Shot. Mają matową teksturę, więc możesz korzystać bez spiny, że „ześlizgniesz się” z przycisku. Po prostu wiemy, że w kluczowym momencie potyczki masz ważniejsze rzeczy na głowie pod palcami.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.