PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% NO Kailh Red USB Black (EY5B007)

Dodaj opinię Kod:  413592264
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% NO Kailh Red USB Black (EY5B007)

Dodaj opinię Kod:  413592264

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% NO Red
Jeśli ktoś powie ci, że sprzęt może być albo ładny, albo solidny, pokaż mu Thock 75% NO Red. Nasza czarna jak kruki Odyna klawiatura ma epickie parametry i z łatwością mogłaby wygrać konkurs piękności. A do tego świetnie pisze w językach nordyckich. Seriøst!

Za tymi cudami kryją się m.in. wzmocnione nasadki klawiszy PBT i przełączniki Kailh Red, dzięki czemu możesz planować swoje wirtualne bitwy na lata.

Thock 75% NO Red
Thock 75% NO Red można podsumować w kilku słowach - potężne parametry zamknięte w niewielkiej obudowie z aluminiowym topem. Czarna jak Huginn i Muninn, niezniszczalna jak Mjölnir i piękna jak Freyja - nazwa Thor Thock to gwarancja wysokich standardów, prawda?

Właśnie dlatego wyposażyliśmy klawiaturę w legion gotowych do walki przełączników Kailh Red, uzbrojonych w solidne nakładki na klawisze PBT o nordyckim układzie. Każdy z nich jest wykonany w technologii Double Shot - tarczy, która chroni przed uszkodzeniami jak najlepsza zbroja. Jedyną różnicą jest to, że nasze klawisze są lżejsze (zrezygnowaliśmy również z kolców ochronnych, ponieważ pisanie z nimi było niewygodne) ;)

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.