PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock NO Kailh Red USB Black (EY5B010)

Dodaj opinię Kod:  413604045
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock NO Kailh Red USB Black (EY5B010)

Dodaj opinię Kod:  413604045

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock NO Red
Każdy superbohater potrzebuje pomocnika, który pomoże mu stawić czoła codziennym wyzwaniom - w końcu wirtualne smoki same się nie pokonają. I właśnie dlatego potrzebujesz klawiatury Thock NO Red - jest piękna, niezawodna i wychodzi z każdej bitwy bez szwanku (nawet jeśli kończy się spektakularnym ragequitem). Mówiąc wprost, to Twój nowy BFF do zadań specjalnych.

Co więcej, dobrze pisze we wszystkich językach skandynawskich.

Thock NO Red
Gdy już dostaniesz w swoje ręce Thock NO Red, nawet nie spojrzysz na inne klawiatury. Uzbroiliśmy ją w aluminiowy top, aby mogła wyjść z bitew jak najlepsi wojownicy - bez najmniejszego zadrapania. Wierzymy, że klawisze PBT pokryte magicznymi runami w nordyckim układzie dają jej dodatkowe 1000 punktów wytrzymałości. A jeśli chodzi o wygląd, to dzięki epickiej zorzy ARGB.

Pod każdą nasadką klawisza (wykonaliśmy je w technologii Double Shot, to coś wielkiego) kryje się ogniście czerwony przełącznik Kailh Red zapewniający ciche kliknięcia i natychmiastowe reakcje. Mówiąc najprościej, mając taką zwycięską kombinację na wyciągnięcie ręki, przeciwnicy mogą od razu spakować walizki.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.