PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Red USB Black (EY5C004)

Dodaj opinię Kod:  413604762
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Red USB Black (EY5C004)

Dodaj opinię Kod:  413604762

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL CZ Red
Kiedyś słyszeliśmy, że czerwony kolor = dodatkowe punkty do epickości, więc postanowiliśmy przetestować to z Thock TKL CZ Red i dać mu przełączniki Kailh Red. Po wielu godzinach testów możemy powiedzieć jedno - to działa.

Przełączniki pokryliśmy nakładkami ABS z czeskim układem. Trzymają palce w miejscu tak dobrze, że nie ześlizgniesz się z klawiszy nawet podczas zaciętej walki. Poważnie - testowaliśmy to wiele razy.

Thock TKL CZ Red
Thock TKL CZ Red to niewielka klawiatura mechaniczna typu "turniejowego", która naszym skromnym zdaniem powinna być honorowym gościem każdego wydarzenia e-sportowego.

Jej wzmocniona obudowa mieści 87 ultraszybkich przełączników Kailh Red - idealnie pasujących do gier FPS i multiplayer. Każdy klawisz jest zwieńczony wytrzymałą nakładką ABS z czeskim układem, aby dać ci dodatkową przewagę nad przeciwnikami. Pożegnaj się z palcami ześlizgującymi się z klawiszy w kluczowych momentach gry!

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.