PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Box Brown Wireless Black (EY5C006)

Dodaj opinię Kod:  413607069
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Box Brown Wireless Black (EY5C006)

Dodaj opinię Kod:  413607069

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless CZ Brown
Hej, słuchaj! Najwyższy czas wymienić klawiaturę na lepszą.

Poważnie - jeśli szukasz sprzętu, który skradnie Twoje serce od pierwszego kliknięcia, to Thock TKL Wireless CZ Brown jest świetnym wyborem. Jest mała, podświetlana i świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i po godzinach. Posiada również przełączniki Kailh Box Brown z przyjemnymi w dotyku nakładkami na klawisze ABS i czeskim układem. Poważnie, to wszystko, czego potrzeba do szczęścia.

Thock TKL Wireless CZ Brown
Thock TKL Wireless CZ Brown to niewielka klawiatura TKL, która skradnie Twoje serce od pierwszego kliknięcia. Ten podświetlany niegrzeczny chłopiec błyszczy w grach, kreatywnych wyzwaniach i w pracy - a wszystko to bezprzewodowo z wygodnej kanapy.

Jest wytrzymała jak pancerz czołgu na najwyższym poziomie - dzięki przełącznikom mechanicznym Kailh Box Brown. Zamknęliśmy je pod solidnymi nakładkami ABS (i z dumą możemy powiedzieć, że są niezwykle przyjemne w dotyku). Dzięki wzmocnionym trzonkom, przełączniki wytrzymują do 70 milionów kliknięć, dzięki czemu możesz pozostać przy klawiaturze przez długi czas. Otrzymujesz również hot-swap - profesjonalną opcję wymiany przełączników na dowolne modele 3-pinowe lub 5-pinowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.