PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% CZ Kailh Red USB Black (EY5C007)

Dodaj opinię Kod:  413607939
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% CZ Kailh Red USB Black (EY5C007)

Dodaj opinię Kod:  413607939

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% CZ Red
Thock 75% CZ Red jest jak twój ulubiony superbohater - niezawodny i zawsze gotowy do wsparcia cię w codziennych zadaniach bojowych. Pewnego dnia możemy nawet zaprojektować dla niej mini pelerynę (na razie wystarczy aluminiowy top).

Jej supermoce to klawisze ABS z czeskim układem i armia przełączników Kailh Red czekających na rozkazy. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze się bawić (a reszta jest na Thock 75% CZ Red).

Thock 75% CZ Red
Każdy potrzebuje pomocnika - nie można ratować świata w pojedynkę. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie Thock 75% CZ Red. To czarna jak smoła, wzmocniona aluminium klawiatura do grania i tworzenia. Świetnie wygląda też w biurze.

Klawiatura posiada armię super wytrzymałych klawiszy z mechanicznymi przełącznikami Kailh Red. Są to rozgrzane do czerwoności przełączniki, które uwielbiają walczyć z wirtualnymi przeciwnikami. Ich żywotność szacuje się na 50 milionów kliknięć, więc przed Tobą wiele godzin zabawy. Zwłaszcza, że każdy przełącznik zamknęliśmy w nakładce ABS z czeskim układem - taka osłona chroni przed uszkodzeniami lepiej niż pancerz (ale jest przyjemniejsza w dotyku).

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.