PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pudding DE Kailh Red USB Onyx White (EY5D033)

Dodaj opinię Kod:  413661891
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pudding DE Kailh Red USB Onyx White (EY5D033)

Dodaj opinię Kod:  413661891

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

399,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Omnis Pudding DE Onyx White Red
Jeśli biała obudowa dodaje ekstra punkty za wygląd, to nasz Omnis Pudding DE Onyx White Red zasługuje na tytuł jednej z najpiękniejszych klawiatur, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Mówimy poważnie – ten pełnowymiarowy mechaniczny przystojniak jest elegancki jak cosplayerzy na steampunkowych konwentach. Być może kiedyś dorzucimy do niego mały frak albo zegarek na łańcuszku (na razie niewygodnie się z nimi klika).

Omnis Pudding DE Onyx White Red
Omnis Pudding DE Onyx White Red to jedna z tych klawiatur, z którymi nie chcesz się rozstać już po pierwszym użyciu. Nie dość, że świetnie wygląda na biurku, to jeszcze wygodnie leży pod palcami i daje czadu w grach, kreatywnych wyzwaniach i pracy. Kiedyś dodamy do niego moduł parzenia kawy i będzie miał wszystko, co potrzebne do życia ;) 

To zasługa konkurencyjnych parametrów. Wzmacniana obudowa z magnetyczną podstawką, rolką głośności i 104 puddingowymi przyciskami PBT z podświetleniem ARGB – brzmi jak marzenie. A jeszcze nie wspomnieliśmy o przełącznikach Kailh Red, które są tu po to, żeby błyskawicznie reagować na każde Twoje kliknięcie. Chyba domyślasz się już, dlaczego tak go lubimy, prawda?

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.