PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% HU Kailh Red USB Black (EY5E007)

Dodaj opinię Kod:  413665971
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% HU Kailh Red USB Black (EY5E007)

Dodaj opinię Kod:  413665971

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% HU Red
Praca i granie na pełnych obrotach czasami wymaga dodatkowej pomocy. Na przykład klawiatury, która dotrzyma ci kroku - nawet gdy wyciskasz ostatnie soki z komputera. I właśnie wtedy na scenę wkracza Thock 75% HU Red.

To czarna jak smoła klawiatura wyposażona w ogniste przełączniki Kailh Red, które ozdobiliśmy nakładkami na klawisze ABS. Całkiem dobrze mówi też po węgiersku - bízz bennünk!

Thock 75% HU Red
Każdy superbohater potrzebuje wsparcia - nie da się uratować świata w pojedynkę. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie Thock 75% HU Red. To czarna jak smoła, wzmocniona aluminium klawiatura do grania i tworzenia. Dobrze sprawdza się również w biurze.

Klawiatura posiada armię super wytrzymałych klawiszy z przełącznikami Kailh Red hearts. Są to rozgrzane do czerwoności przełączniki, które uwielbiają walczyć z wirtualnymi przeciwnikami. Ich żywotność szacuje się na 50 mln kliknięć, więc przed Tobą wiele godzin zabawy. Zwłaszcza, że każdy przełącznik zamknęliśmy w nakładkach ABS (z węgierskim układem!) - ta przyjemna w dotyku osłona chroni przed uszkodzeniami lepiej niż zbroja.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.