PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock HU Kailh Brown USB Black (EY5E009)

Dodaj opinię Kod:  413666604
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock HU Kailh Brown USB Black (EY5E009)

Dodaj opinię Kod:  413666604

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock HU Brown
Thock HU Brown to klawiatura zaprojektowana dla tych, którzy lubią założyć pelerynę superbohatera i pokonać kilku (lub więcej) wirtualnych przeciwników po godzinach.

Na obudowie z aluminiowym topem znajdziemy armię przełączników Kailh Brown, które wyposażyliśmy w klawisze ABS z węgierskim układem i podświetleniem ARGB. Taki zestaw nie tylko wygląda jak marzenie, ale także dobrze trzyma palce na miejscu. Ellenőrizze ;)

Thock HU Brown
Dzięki klawiaturze Thock HU Brown masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz - niezależnie od zadania. Ma wzmocnioną górną część, podświetlenie ARGB i bardzo wytrzymałe przełączniki Kailh Brown, które wychwytują każde kliknięcie i delikatnie odbijają się po aktywacji. Nie będziesz musiał odrywać wzroku od ekranu.

Na klawiaturze znajdują się gotowe do walki klawisze z nakładkami ABS i węgierskim układem. Są przyjemne w dotyku (sprawdzona informacja!) i bardzo dobrze trzymają się palców, co jest świetne dla tych, którzy spędzają dużo czasu przy komputerze. Wiemy o czym mówimy - my też w zasadzie nigdy nie odrywamy rąk od klawiatury ;)

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.