Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Brown USB Black (EY5G003)

Dodaj opinię

Kod:  413667321

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Brown USB Black (EY5G003)

Dodaj opinię

Kod:  413667321

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL IT Brown
Thock TKL IT Brown = komfort użytkowania + wygodny rozmiar, zaprojektowany z myślą o małych biurkach i szerokich manewrach myszą. Nasza klawiatura ma wszystko - w tym wzmocniony aluminiowy wierzch z gotowymi do walki klawiszami Warriors opancerzonymi nasadkami ABS i włoskim układem. Pod spodem znajdują się przełączniki mechaniczne Kailh Brown.

Mówiąc wprost - z Thock TKL IT Brown będziesz mieć pewność, że każde twoje polecenie zostanie wykonane.

Thock IT Brown
Z Thock IT Brown masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki - bez względu na zadanie. Ma wzmocnioną górną część, podświetlenie ARGB i bardzo wytrzymałe przełączniki mechaniczne Kailh Brown, które wykonują każde kliknięcie i odbijają się miękko po aktywacji. Nie będziesz musiał odrywać wzroku od ekranu.

Na klawiaturze klawisze są uzbrojone w nakładki ABS z laserowo nadrukowanym włoskim układem. Mówiąc najprościej - możesz szaleć, klikając, nie martwiąc się, że palce ześlizgną się z przycisku w kluczowym momencie bitwy. W końcu wszyscy wiemy, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.