PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock IT Kailh Red USB Black (EY5G010)

Dodaj opinię Kod:  413676441
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock IT Kailh Red USB Black (EY5G010)

Dodaj opinię Kod:  413676441

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock IT Red
Podobno czerwone przełączniki = dodatkowa wytrzymałość w wirtualnych bitwach z wrogami. Dla pewności wyposażyliśmy naszą klawiaturę w 104 przełączniki Kailh Red - i wszystko działa jak marzenie.

Na wzmocnionej aluminiowej górze zamontowaliśmy klawisze ABS z włoskim układem. Są przyjemne w dotyku i trzymają palce w miejscu jak najlepsze pasy bezpieczeństwa - jedyną różnicą jest to, że pasy bezpieczeństwa nie mają podświetlenia ARGB.

Thock IT Red
Thock IT Red na biurku jest jak osobiste wsparcie w codziennych wyzwaniach. Mówimy zupełnie poważnie - klawiatura jest świetna i wygodna pod palcami, a dzięki wzmocnionej górnej części może przetrwać nawet najbardziej zaciekłe bitwy. Posiada również podświetlenie ARGB, dzięki czemu możesz mieć własną zorzę polarną nad biurkiem.

W środku też jest fajnie. Pod przyciskami ukryliśmy ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Red - ci źli chłopcy specjalizują się w szybkich reakcjach i cichych kliknięciach. Uzbroiliśmy je w nakładki na klawisze ABS z włoskim układem, dzięki czemu można ich używać bez obawy o ześlizgnięcie się z przycisków. Wiemy po prostu, że w sprzęgle masz ważniejsze rzeczy na głowie pod palcami.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.