Mysz Endorfy GEM Black (EY6A006)

Dodaj opinię

Kod:  413687229

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy GEM Black (EY6A006)

Dodaj opinię

Kod:  413687229

129,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy GEM

Endorfy GEM to myszka dla prawdziwych playerów. Jest lekki (ma 67 g), zwinny i zawsze gotowy, żeby wygrywać. Porusza się na ślizgaczach PTFE, które podkręcają jego szybkość jak dodatkowy napęd w statku kosmicznym. Do tego dzięki podświetleniu ARGB wygląda tak, jakby rzeczywiście miała za chwilę przejść w tryb podboju innych planet. Jego głównym silnikiem jest sensor PixArt PMW3325 o maksymalnej czułości 8000 DPI. W pakiecie pod przyciskami są jeszcze superszybkie przełączniki Kailh GM 4.0. Z takim zestawem Twoi przeciwnicy nie mają żadnych szans.

Szybki PixArt PMW3325

Z GEM bawisz się i pracujesz na 100%. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się – jest pełen spontan, szybkie decyzje i trafianie zawsze w punkt. To zasługa sprawdzonego sensora PixArt PMW3325. Jest piekielnie precyzyjny aż do czułości 8000 DPI. Wystarczy, że delikatnie przesuniesz myszką po podkładce, a Twoja postać w grze odwróci się w kierunku wroga z prędkością światła. I
jesteś zwycięzcą.

Lekki i szybki

Gdyby mieli opisać GEM w dwóch słowach, to powiedzieliby, że jest lekki i szybki. Mimo zamkniętej konstrukcji waży tylko 67 g – w efekcie dojeżdża do końca podkładki szybciej niż Ty zdążysz powiedzieć. GEM ma ślizgacze z PTFE, które zapewniają mu minimalny opór. To rozwiązanie wzorowo radzi sobie na różnych podkładkach – od standardowych po te typu „control” lub „speed”.

ARGB

Jeśli szukasz sprzętu, który świetnie wygląda i podkręca wygląd biurka, to dla Ciebie dobrą wiadomość – Twój quest jest zakończony. GEM ma podświetlenie ARGB i nie zawaha się go użyć, żeby zrobić trochę klimatu w Twoim centrum rozrywki.

1.8 m wolności

Znasz to uczucie, kiedy sztywny kabel czasem przewraca kubek albo wchodzi Ci w drogę podczas manewru? Pół biedy, jeśli akurat nie robisz niczego ważnego, ale w środku potyczki taka akcja działa jak kubeł lodowatej wody. Czasem dosłownie – jeśli akurat rozleje się coś zimnego. I dlatego GEM pracuje na miękkim kabelku w oplocie „paracord”. „Paracord” to bardzo elastyczny splot, który osłania przewód myszki i zabezpiecza go przed uszkodzeniami. Jest miękki i lekki jak Twój ulubiony pluszak z dzieciństwa, więc praktycznie nie wyczujesz go podczas pracy. Do tego ma długość 1.8 m – wystarczająco, żeby GEM swobodnie śmigał po podkładce.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Liczba przycisków myszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.