Mysz Endorfy LIX Plus Wireless Onyx White (EY6A009)

Dodaj opinię

Kod:  413757564

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy LIX Plus Wireless Onyx White (EY6A009)

Dodaj opinię

Kod:  413757564

279,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy LIX Plus Wireless

Endorfy LIX Plus Wireless to myszka dla prawdziwych playerów. Jest lekki (ma 69 g), zwinny i zawsze gotowy, żeby wygrywać. Porusza się na ślizgaczach PTFE, które podkręcają jego szybkość jak dodatkowy napęd w statku kosmicznym. Do tego dzięki podświetleniu ARGB wygląda tak, jakby rzeczywiście miała za chwilę przejść w tryb podboju innych planet. Jego głównym silnikiem jest topowy sensor PixArt PAW3370 o maksymalnej czułości 19 000 DPI. W pakiecie pod przyciskami są jeszcze superszybkie przełączniki Kailh GM 8.0. Z takim zestawem Twoi przeciwnicy nie mają żadnych szans.

Piekielnie szybki PixArt PMW3325

Z LIX Plus Wireless bawisz się i pracujesz na 100%. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się – jest pełen spontan, szybkie decyzje i trafianie zawsze w punkt. To zasługa sprawdzonego sensora PixArt PAW3370. Jest piekielnie precyzyjny aż do czułości 19000 DPI. Wystarczy, że delikatnie przesuniesz myszką po podkładce, a Twoja postać w grze odwróci się w kierunku wroga z prędkością światła. I
jesteś zwycięzcą.

Lekki jak piórko

LIX Onyx White jest lekki (waży tylko 69 g) i wygląda jak plaster miodu z przyszłości. Wystarczy, że odpalisz podświetlenie ARGB i możesz nagrywać reelsy o kosmitach.

Bestia z uroczym podświetleniem

Spójrzmy prawdzie w oczy – obudowa LIX-a aż prosi się o podświetlenie. W wersji ARGB wygląda na biurku po prostu epicko. Zwłaszcza, że możesz do woli eksperymentować z jej kolorami. W LIX Plus Wireless podświetlisz logo Endorfy, rolkę i pasek na tyle obudowy. Przewiewny pancerz uwalnia dodatkowe promienie światła – możesz nadać im własny kolor albo skorzystać z naszej bazy predefiniowanych efektów. ARGB skonfigurujesz w kilka sekund za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Długie granie, szybkie ładowanie

LIX Plus Wireless to myszka, którą trudno zmęczyć. Jej wnętrze kryje solidny akumulator, który widocznie wydłuża czas działania, zwiększając Twoje szanse na zebranie dropa po długiej walce z bossem. A kiedy poziom energii spadnie, LIX Plus Wireless zaalarmuje Cię migającym na czerwono podświetleniem rolki — wtedy wystarczy ujarzmić go na czas ładowania ultramiękkim przewodem ze złączem USB typu C, który dołączyliśmy w zestawie.
 

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Liczba przycisków myszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.