Klawiatura bezprzewodowa Logitech G715 Aurora Wireless Gaming GX Brown Nordic Layout Lightspeed/Bluetooth (920-010462)

Dodaj opinię

Kod:  416158704

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Logitech G715 Aurora Wireless Gaming GX Brown Nordic Layout Lightspeed/Bluetooth (920-010462)

Dodaj opinię

Kod:  416158704

701,12

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

W sam raz dla ciebie
Bezprzewodowa klawiatura do gier G715 z kolekcji Aurora to kompaktowa klawiatura mechaniczna bez klawiszy, która zapewnia niskie wibracje i wysoką wydajność. Wyraź siebie i graj na swój sposób.

Wysoki komfort, niewielkie rozmiary
G715 uniesie się w przestworza dzięki marzycielskiej estetyce i dołączonej wygodnej podpórce pod nadgarstki. Kompaktowy układ bez klawiatury i regulowana wysokość zapewniają uczucie dobrej gry przez cały dzień.

Stylizowana przez LIGHTSYNC
LIGHTSYNC ożywia rozgrywkę dzięki delikatnemu, eterycznemu podświetleniu halo i podświetleniu klawiszy. Świeć jasno dzięki czterem wstępnie załadowanym, wciągającym animacjom Play Mood, charakterystycznemu oświetleniu dla kolekcji Aurora. Możesz też dostosować własny wygląd oświetlenia i efekty animacji za pomocą ~16.8 mln programowalnych kolorów RGB, korzystając z bezpłatnego oprogramowania G HUB.

Play on. Play free.
Pozostań w stanie gry dzięki ultraszybkiej łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED. Przełącz na tryb Bluetooth jednym przyciskiem. Ciesz się 30-godzinną żywotnością baterii na biurku, na kolanach, na kanapie, w innym wymiarze. Podłącz w dowolnym momencie za pomocą dołączonego kabla USB-C do USB-A, aby naładować baterię lub po prostu pozostać w trybie przewodowym.

Technologia klasy gamingowej na wyciągnięcie ręki
Niech zaczną się (dobre) gry z satysfakcjonującym wyczuciem mechanicznych przełączników GX, elastycznością grania bezprzewodowego lub przewodowego i pełnym sterowaniem multimediami na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby grać jak najlepiej i szybko kontrolować muzykę, filmy i nie tylko. Ustaw idealną głośność w mgnieniu oka. I upewnij się, że wybrałeś odpowiedni przełącznik GX dla siebie. Liniowy jest cichy i ma niskie tarcie. Dotykowe zapewniają wyczuwalne sprzężenie zwrotne i kliknięcia. Clicky to klasyczny faworyt graczy z największym sprzężeniem zwrotnym.

Wybierz swój sprzęt za pomocą G HUB
Masz pełną kontrolę nad swoim stylem gry i estetyką. Pokaż trochę i dostosuj swoje RGB za pomocą G HUB, aby uczynić je całkowicie własnymi. Przełącz się w tryb gry i wyłącz niektóre klawisze podczas gry, aby nie przerywać epickich przygód. Dostosuj, które klawisze dezaktywują się w G HUB. Dostosuj i zaprogramuj tyle, ile chcesz lub po prostu zacznij grać od razu z gotowym oświetleniem i ustawieniami. G715 jest gotowa do pracy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.