Klawiatura bezprzewodowa Razer BlackWidow V3 Mini Phantom Edition Green Switch (RZ03-03892000-R3M1)

Dodaj opinię Kod:  417823758
Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Razer BlackWidow V3 Mini Phantom Edition Green Switch (RZ03-03892000-R3M1)

Dodaj opinię Kod:  417823758

983,40

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Swoboda w kształcie
Wystarczająco kompaktowa, aby pasowała do każdego środowiska i wystarczająco wszechstronna, aby pasowała do każdej konfiguracji, Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. Ciesz się nieskazitelną grą w eleganckiej obudowie dzięki bezprzewodowej, mechanicznej klawiaturze do gier w 65%, która doskonale równoważy formę i funkcjonalność.

Obudowa 65%
Zapewnia elegancką i kompaktową wydajność
Bez wiersza funkcji, klastra głównego i klawiatury numerycznej ta klawiatura jest podobna do klawiatury 60%, ale z jedną kluczową różnicą - nadal ma klawisze strzałek. Zachowując doskonałą funkcjonalność, zachowując jednocześnie kompaktowość, Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed ​​​​jest idealny do minimalistycznych lub małych konfiguracji, w których przestrzeń robocza jest na wagę złota.

Technologia bezprzewodowa Razer HyperSpeed
​​​​dla gier o niskim opóźnieniu
Ta bezprzewodowa, mechaniczna klawiatura do gier w 65% wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię bezprzewodową zapewniającą niskie opóźnienia w grach i wyjątkowo responsywne wejście - możliwe dzięki zoptymalizowanemu protokołowi przesyłania danych, ultraszybkiej częstotliwości radiowej i płynnemu przełączaniu częstotliwości w najgłośniejszych środowiskach bogatych w dane. Dzięki obsłudze wielu urządzeń uprość konfigurację, podłączając bezprzewodową mysz i klawiaturę do jednego adaptera. Funkcję tę można włączyć w naszych najnowszych urządzeniach peryferyjnych Razer HyperSpeed.

3 rodzaje połączeń

Łączność bezprzewodowa Razer HyperSpeed
​​​​Dla nieprzerwanej rozgrywki przy minimalnych opóźnieniach

Bluetooth
Połącz się i przełączaj między 3 urządzeniami

USB-C
Za pomocą odłączanego kabla (w zestawie)

Obsługa wielu urządzeń Razer HyperSpeed
​​Zoptymalizuj swoją konfigurację i zwolnij port USB, podłączając bezprzewodową mysz i klawiaturę za pomocą jednego adaptera, funkcję, którą można włączyć w najnowszej linii urządzeń bezprzewodowych obsługujących Razer HyperSpeed.

Przełączniki mechaniczne Razer Green
Usłysz i poczuj satysfakcjonującą reakcję przy każdym naciśnięciu klawisza dzięki klikalnej, dotykowej konstrukcji przełącznika, która zapewnia zoptymalizowane punkty uruchamiania i resetowania, co zwiększa precyzję i wydajność podczas gry.

Podwójnie formowane nakładki na klawisze ABS
Dzięki podwójnemu formowaniu, które zapobiega ścieraniu oznaczeń, nakładki na klawisze tej bezprzewodowej klawiatury mają również wyjątkowo grube ścianki, dzięki czemu są niezwykle trwałe i wytrzymują długotrwałe, wielokrotne użytkowanie.

Zaktualizowano czapki Razer Phantom
Niezależnie od tego, czy chcesz mieć dyskretny wygląd swojej konfiguracji, czy bardziej żywe podświetlenie RGB, nasza unikalna konstrukcja klawiszy pozwala mieć jedno i drugie. Dzięki półprzezroczystym bokom, które wpuszczają więcej światła, te nakładki wydobywają pełny blask Razer Chroma RGB, zachowując jednocześnie elegancki czarny wygląd po wyłączeniu.

Do 200 godzin pracy na baterii
Ciesz się długotrwałą wydajnością, niezależnie od tego, czy korzystasz z łączności bezprzewodowej Razer HyperSpeed, czy Bluetooth, i zminimalizuj przestoje dzięki ładowaniu, które rozładowuje się do pełna w niecałe 5 godzin.

Obsługa Razer Chroma RGB
Dzięki 16,8 milionom kolorów i szerokiej gamie efektów możesz zsynchronizować oświetlenie poszczególnych klawiszy z resztą konfiguracji i cieszyć się większym zanurzeniem, ponieważ oświetlenie dynamicznie reaguje na ponad 150 zintegrowanych gier.

Osobliwości:

 • Przełączniki mechaniczne Razera
 • Elegancki i kompaktowy współczynnik kształtu 65%.
 • Łączność bezprzewodowa i Bluetooth Razer HyperSpeed
 •  
Dane techniczne:
 • Przełączniki mechaniczne Razera
 • Elegancki i kompaktowy współczynnik kształtu 65%.
 • Połączenie bezprzewodowe Razer HyperSpeed ​​(2,4 GHz), Bluetooth lub USB-C
 • Konfigurowalne oświetlenie Razer Chroma RGB z 16,8 milionami kolorów
 • Hybrydowa pamięć wewnętrzna i przechowywanie w chmurze – do 5 profili
 • Podwójnie formowane klawisze ABS
 • Obsługuje wiele urządzeń Razer HyperSpeed
 • Żywotność klawiszy wynosząca 80 milionów naciśnięć
 • N-key Roll Over, dowolna liczba jednocześnie wciśniętych klawiszy
 • W pełni programowalne klawisze z funkcją nagrywania makr w locie
 • Opcja trybu gry
 • Częstotliwość odpytywania 1000 Hz (Ultrapolling)
 • Obudowa aluminiowa

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Kolor
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.