Olej kokosowy Drasanvi Mct Keto 500 ml (8436578543236)

Dodaj opinię Kod:  425304102

Olej kokosowy Drasanvi Mct Keto 500 ml (8436578543236)

Dodaj opinię Kod:  425304102

Dostępny

93,58

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej kokosowy Drasanvi Mct Keto to wysokiej jakości produkt, który cieszy się popularnością wśród osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Bogaty w MCT (trójglicerydy średniołańcuchowe), jest doskonałym źródłem energii oraz wspomaga procesy metaboliczne organizmu.

Dzięki swoim właściwościom odżywczym, olej kokosowy jest szeroko stosowany w kuchni jako składnik potraw oraz w diecie ketogennej. Jego delikatny smak i aromat sprawiają, że nadaje się do różnorodnych dań, zarówno słodkich, jak i słonych, dodając im wyjątkowego charakteru i nuty kokosowe.

Olej kokosowy Drasanvi Mct Keto jest pakowany w praktyczne opakowanie o pojemności 500 ml, co ułatwia jego przechowywanie i wykorzystanie w codziennej diecie. Bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów, gwarantuje naturalną jakość i pełnię walorów odżywczych dla Twojego zdrowia.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.