Klawiatura bezprzewodowa Genesis Thor 660 RGB Gateron Red Bluetooth/USB Biała (NKG-1845)

Dodaj opinię Kod:  431093339
Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Genesis Thor 660 RGB Gateron Red Bluetooth/USB Biała (NKG-1845)

Dodaj opinię Kod:  431093339

308,59

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Genesis Thor 660 RGB to w 60% mechaniczna klawiatura bezprzewodowa z pomniejszonym blokiem numerycznym, klawiszami strzałek i szeregiem klawiszy funkcyjnych. Ultraszybki czas reakcji przełączników Gateron Red zapewnia niesamowitą wydajność w grach i żywotność do 50 milionów naciśnięć klawiszy, co gwarantuje trwałość na lata. Imponująca obudowa w połączeniu z podświetleniem RGB i efektem PRISMO sprawi, że każde stanowisko gamingowe będzie wyglądać profesjonalnie.

Klawiatura Thor 660 charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją podkreśloną efektownym podświetleniem PRISMO RGB. Nakładki na klawiaturę Pudding PBT dodatkowo wzmacniają głębię kolorów podświetlenia, sprawiając, że stanowisko wygląda imponująco nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia. Wybierz swoją ulubioną opcję spośród 19 trybów podświetlenia i wygrywaj w naprawdę oszałamiającym stylu!

TRYB PODWÓJNY
Klawiatura ma podwójny tryb połączenia, który oferuje zarówno połączenie przewodowe za pomocą kabla USB Type-C, jak i połączenie bezprzewodowe przez Bluetooth. Połączenie bezprzewodowe charakteryzuje się wyjątkowo niskimi opóźnieniami, co gwarantuje niezwykle wydajną rozgrywkę na najwyższym poziomie. Thor 660 umożliwia podłączenie do trzech urządzeń Bluetooth jednocześnie, a wbudowana bateria o pojemności 3000 mAh pozwala cieszyć się swobodą ruchu przez wiele godzin na jednym ładowaniu.

OPROGRAMOWANIE
Thor 660 posiada dedykowane oprogramowanie, które pozwala w pełni spersonalizować ustawienia urządzenia. Wybierz swój ulubiony tryb oświetlenia RGB, stwórz zabójczą kombinację oraz skonfiguruj makra i profile. Dzięki wbudowanej pamięci, urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia, co oznacza, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu, nie będziesz musiał konfigurować jej ponownie.

Specyfikacja

Seria
Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.