Zestaw kreatywny 4M Szkatułka z perłową mozaiką (4768)

Dodaj opinię Kod:  379304715

Zestaw kreatywny 4M Szkatułka z perłową mozaiką (4768)

Dodaj opinię Kod:  379304715

26,78

Chwilowo niedostępny

Opis

Zestaw kreatywny 4M Pudełko na biżuterię z mozaiką z koralików z pewnością docenią dziewczynki już od 5 roku życia. Zestaw pozwala samodzielnie ozdobić pudełko w kształcie serca kolorowymi koralikami.

Zestaw zawiera 4 torebki koralików w różnych kolorach, klej oraz szkatułkę na biżuterię o szerokości 9 cm z ornamentem w kształcie przekroju. Zrób małe dziurki w workach, odcinając rogi. Nakładaj klej pojedynczo na części wzoru i ostrożnie posyp koralikami.

Zestaw kreatywny z serii Little Crafts pozwala dziewczynce poczuć się jak rzemieślniczka, nauczyć się pięknie łączyć kolory i tworzyć rzeczy niepowtarzalne. Jest to rozwój kreatywności, kreatywności, wyobraźni, pracy ręcznej, uważności, wytrwałości, wiary we własne możliwości.

Po wybraniu interesującego go zestawu do kreatywności dla dziecka, rodzice rozwiązują kilka problemów. Po pierwsze uczą spokojnego spędzania czasu, samodzielnej zabawy, dają możliwość przejawiania zdolności twórczych. Po drugie, przez jakiś czas dostają upragniony odpoczynek. Dziecko z przyjemnością przechowa swoje drobiazgi w swoim ulubionym pudełku i nauczy się porządkować.

W zestawie: 4 torebki koralików, klej, pudełko na biżuterię.

Specyfikacja

Kraj rejestracji marki
  • Chiny
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.