Odkurzacz akumulatorowy Ezviz RH2 + IP Kamera Ezviz BM1 Peach Bunny wideo niania (RH2+BM1 ROŻ)

Dodaj opinię Kod:  400877139
Moc ssania
 • 16 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Ezviz RH2 + IP Kamera Ezviz BM1 Peach Bunny wideo niania (RH2+BM1 ROŻ)

Dodaj opinię Kod:  400877139

Dostępny

1 799,00

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Skuteczne sprzątanie bez wysiłku
RH2 oferuje profesjonalne czyszczenie na mokro i na sucho, nie tylko w kontekście codziennych porządków domowych, ale także samooczyszczanie z zanieczyszczeń i bakterii. Napełniony po brzegi najnowszymi, inteligentnymi funkcjami, RH2 jest niezawodny w dokładnym oczyszczaniu domów, niezależnie od ich rozmiaru, co zwiększa wygodę i satysfakcję użytkowników. Prosta obsługa, wszechstronne zastosowanie i kompaktowe rozmiary – teraz żaden dom nie obejdzie się bez RH2!

Najważniesze cechy i funkcje RH2:

 • Urządzenie 3 w 1: mop, odkurzacz i szczotka
 • Silnik bezszczotkowy osiągający prędkość do 72 000 obr./min
 • Duże podwójne pojemniki oddzielające wodę czystą od brudnej
 • Długi czas pracy (czyszczenie do 200 m² na jednym ładowaniu)
 • Oczyszczanie wody elektrolizą
 • Samooczyszczanie i cykl suszenia gorącym powietrzem
 • Budowa antybakteryjna i zapobieganie przykrym zapachom
 • Zwiększona widoczność kurzu dzięki wbudowanemu oświetleniu LE
 • Inteligentne sterowanie ssaniem i przepływem wody
 • Inteligentne wykrywanie plam
 • Ulepszone czyszczenie narożników i krawędzi
 • Komunikaty głosowe i wyświetlacz LED

Uniwersalne narzędzie do walki z każdym zabrudzeniem
Kiedy dzieci lub zwierzęta pozostawiają na podłodze plamy z lepkiego sosu, sierść lub trudne do zbierania drobiny, RH2 szybko upora się ze wszystkim. Wystarczy pochylić jego obudowę, włączyć urządzenie i cieszyć się łatwym sprzątaniem całego domu. Dodatkowo, dodaj środek czyszczący EZVIZ do zbiornika z wodą, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom czystości.

Uniwersalne narzędzie do różnych zastosowań
Zapomnij o stercie jednozadaniowych odkurzaczy i mopów tłoczących się w pomieszczeniu gospodarczym. Wszechstronny RH2 to kompleksowe rozwiązanie, które oszczędza pracę i czas, umożliwiając szybkie i dokładne sprzątanie twardych podłóg.

Profesjonalne podejście do mycia podłóg

 • Duże, podwójne zbiorniki na wodę

RH2 posiada większy zbiornik na wodę, co sprawia, że każde sprzątanie jest dokładniejsze i może trwać dłużej. Dzięki dwóm oddzielnym zbiornikom nigdy nie będziesz zmywać podłogi brudną wodą.

 • Antybakteryjny moduł elektrolizy wody

 • Wbudowany moduł elektrolizy znacząco redukuje ilość bakterii w wodzie. Teraz możesz czuć się bardziej pewnie poruszając się boso po swoim domu.
 • Wbudowany odświeżacz przeciwdziałający nieprzyjemnym zapachom

  Umieść dołączony wkład zapachowy obok zbiornika na wodę, dzięki czemu RH2 nie tylko czyści podłogę, ale także napełnia Twoje mieszkanie świeżością.

Ujawnij to, co niewidoczne
RH2 posiada innowacyjną lampę LED na głowicy sprzątającej, która ułatwia zlokalizowanie kurzu i zabrudzeń, których normalnie nie widać.

Prosta obsługa dla każdego
4 praktyczne tryby do wyboru za pomocą dużego ekranu LED. RH2 dostosowuje czas pracy do wymaganej intensywności sprzątania. Dzięki automatycznie odtwarzanym komunikatom głosowym zawsze wiesz, ile energii pozostało, jakie zadania są wykonywane i jakich rutynowych czynności wymaga urządzenie. Inteligentny odkurzacz wskazuje poziom zabrudzenia za pomocą 3-kolorowego pierścienia LED.

Pojemny akumulator 
Duże zbiorniki na wodę i pojemny akumulator odkurzacza RH2 pozwalają na dokładne sprzątnięcie salonu i wszystkich sypialni nawet w dużym domu.

Bezwzględny dla plam, przyjazny dla użytkownika
Napędzany najnowocześniejszym silnikiem, RH2 cechuje duża moc ssania i wydajne mopowanie, aby łatwo było usunąć uporczywe plamy.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień RH2 automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia, a następnie samodzielnie dostosowuje przepływ wody, prędkość wałka i moc ssania w zależności od potrzeb.

IP Kamera EZVIZ BM1 Peach Bunny wideo niania to innowacyjne urządzenie, które pozwala Ci być zawsze w kontakcie z Twoimi dziećmi, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki zaawansowanej technologii kamery oraz sztucznej inteligencji, ten monitor dla dzieci staje się niezastąpionym pomocnikiem dla rodziców, ułatwiając codzienne obowiązki. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienia o potrzebach Twojego dziecka lub ważnych wydarzeniach, nawet gdy jesteś daleko.

Główne cechy:

 1. Minimalnie inwazyjny sposób zapewnienia spokojnego snu: BM1 została zaprojektowana specjalnie, aby chronić Twoje dziecko podczas snu. Jest całkowicie niewidoczna w ciemnościach i zapewnia klarowne widzenie nocne, nie przeszkadzając snu Twojego dziecka światłem lub migającymi światłami.

 2. Długi czas pracy na baterii: Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, BM1 posiada zoptymalizowane mechanizmy wykrywania aktywności dziecka i powiadamiania rodziców, co pozwala jej działać przez całą noc. Obudowa kamery jest pokryta bezpieczną dla dzieci silikonową osłoną, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo.

 3. Bezprzewodowe i bezpieczne połączenie: BM1 nie wymaga żadnych kabli, co pozwala uniknąć nieporozumień z dziećmi. Za pomocą aplikacji EZVIZ możesz obserwować swoje dziecko w rozdzielczości 1080 p oraz korzystać z poleceń głosowych za pomocą asystentów, których już używasz.

 4. Łatwa rozmowa i uspokojenie Twojego dziecka: BM1 może automatycznie włączyć kołysankę przy wykryciu płaczu, pomagając uspokoić dziecko. Rodzice mogą także rozmawiać ze swoim dzieckiem przez kamerę, tak jakby byli obok.

Spójrz, jak EZVIZ BM1 staje się Twoim niezawodnym interaktywnym pomocnikiem do opieki nad Twoim małym skarbem, zapewniając Ci spokój i pewność, zarówno w domu, jak i na odległość.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
 • 78
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 16 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.