Odkurzacz akumulatorowy Bass Polska Turbo Aqua BH 10325

Dodaj opinię Kod:  405882162

Odkurzacz akumulatorowy Bass Polska Turbo Aqua BH 10325

Dodaj opinię Kod:  405882162

Chwilowo niedostępny

434,00

2

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

ODKURZACZ MYJĄCY Z INNOWACYJNYM SYSTEMEM DO PRACY NA MOKRO
Bezprzewodowy odkurzacz Bass Polska Turbo Aqua z innowacyjnym systemem cyklonowym umożliwia odkurzanie z jednoczesnym myciem podłogi! Odkurzacz usunie z podłogi plamy po kawie, winie lub błocie i pozostawi ją idealnie czystą! Szczotka do czyszczenia na sucho i mokro skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia z każdego typu podłogi. Usuń zaschnięte plamy bez wysiłku!

POGROMCA KURZU - ODKURZACZ PIONOWY Z DUŻĄ SIŁĄ SSANIA
Odkurzacz akumulatorowy Bass Polska to wydajne urządzenie sprzątające o sile ssania ponad 15 KPA! Tak wysoka siła ssania pozwala na zebranie kurzu już przy pierwszym pociągnięciu odkurzacza po podłodze! Zoptymalizowany przepływ powietrza i specjalistyczne końcówki do odkurzacza umożliwiają pozbycie się kurzu z każdego typu nawierzchni. Odkurzaj kanapy, materace, różne rodzaje podłóg, dywany i wykładziny! Dzięki dużej sile ssania błyskawicznie pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale także zalegającej sierści pupila.

WYJMOWANY ODKURZACZ RĘCZNY
Odkurzacz pionowy z odkurzaczem ręcznym Bass Polska umożliwia kompleksowe sprzątanie całego domu! Podczas gdy odkurzacz pionowy jest najlepszy do dużych powierzchni, bezprzewodowy odkurzacz ręczny umożliwia szybkie odkurzenie okruchów z kuchennego blatu lub stołu! Z małym odkurzaczem ręcznym błyskawicznie wyczyścisz też wnętrze samochodu! Po założeniu odpowiedniej końcówki do odkurzacza ręcznego, szybko pozbędziesz się pajęczyn i kurzu zalegającego w kątach pomieszczeń.

AŻ DO 50 MINUT CIĄGŁEJ PRACY
Pojemny akumulator Li-Ion to gwarancja, że zdążysz odkurzyć całe mieszkanie, zanim bateria się wyczerpie! Całkowicie naładowany akumulator umożliwia prawie godzinę odkurzania non-stop! Jednocześnie, aby naładować odkurzacz, nie musisz czekać, aż akumulator całkowicie się wyczerpie. Można go ładować w dowolnym momencie.

SKŁADANA RĘKOJEŚĆ - WYGODNE PRZECHOWYWANIE
Dzięki składanej rękojeści, odkurzacz pionowy Bass Polska nie zajmuje dużo miejsca! Zmieści się w każdej szafie lub komórce!

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 62
Zużycie prądu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.