Odkurzacz piorący Dreame H11 (6973734682092)

Dodaj opinię Kod:  412676655

Odkurzacz piorący Dreame H11 (6973734682092)

Dodaj opinię Kod:  412676655

Chwilowo niedostępny

1 499,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Odkurzacz Xiaomi Dreame Wet&Dry H11 to kompleksowe i optymalne rozwiązanie do czyszczenia podłóg na sucho i na mokro. Odkurzacz posiada także tryb „Powerful”, który usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. H11 jest wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 900 ml, który w trybie minimalnego dopływu wody wystarczy do zebrania do 160 metrów kwadratowych. H11 wykonuje samoczyszczenie stacji dokującej jednym kliknięciem.

Czyszczenie na sucho i na mokro domowych zabrudzeń
Jednoczesne czyszczenie podłogi na sucho i na mokro z prędkością 560 ruchów szczotką na minutę. Szczególnie skutecznie sprawdza się w łazience, kuchni, na balkonie oraz w pomieszczeniach o częstym występowaniu zanieczyszczeń suchych i mokrych. Razem ze środkiem czyszczącym Dreame Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza, niż się wydaje.

Wszechstronny i mocny odkurzacz usuwa różnego rodzaju zabrudzenia.Prosty
i szybki sposób na usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń. Odkurzacz szybko usunie rozsypane płatki zbożowe, kawę, rozsypaną colę i ketchup, a także większość suchych i mokrych domowych zabrudzeń. Odkurzacz posiada także tryb „Powerful”, który usuwa nawet uporczywe zabrudzenia.

Dogłębne czyszczenie do 160 m2
Nie ma już potrzeby ciągłego napełniania zbiornika na wodę. H11 jest wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności 900 ml, który w trybie minimalnego dopływu wody wystarczy do zebrania do 160 metrów kwadratowych.

Samoczyszczenie na stacji dokującej
Czyszczenie jest najskuteczniejsze przy użyciu czystej szczoteczki. Skrobak głęboko czyści szczotkę rolkową i zęby. Brud dokładnie usuwa się za pomocą szczotki walcowej. H11 wykonuje samoczyszczenie stacji dokującej jednym kliknięciem.

Pracując do 30 minut na pełnym naładowaniu,
H11 nadaje się do sprzątania dużych domów dzięki akumulatorowi o pojemności 6*2500 mAh.

Niewidzialna moc ułatwiająca obsługę
Dzięki przedniemu naciskowi wytwarzanemu przez rolki możesz z łatwością pchać odkurzacz przed siebie.

Zawsze bądź na bieżąco.
Uzyskaj szczegółowe dane dotyczące czyszczenia – pozostały poziom naładowania akumulatora, poziom czystości i stan pracy, na wyświetlaczu LED i za pomocą komunikatów głosowych.

Wygodne przechowywanie i ładowanie
Po czyszczeniu H11 można szybko odłożyć na miejsce. Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy odłożyć odkurzacz do stacji dokującej. Ponadto stacja ładująca posiada również miejsce do przechowywania akcesoriów.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Zużycie prądu
Glówne nakładki
 • Do mokrych i suchych podłóg
Skład zestawu
 • Odkurzacz
  Podstawa ładująca
  Uchwyt na akcesoria
  Dodatkowy filtr
  Zasilacz
  Szczoteczka do czyszczenia
Czas pracy na jednym ładowaniu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.