Myjący odkurzacz Dreame H12

Dodaj opinię Kod:  413244501

Myjący odkurzacz Dreame H12

Dodaj opinię Kod:  413244501

Dostępny

1 699,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Odkurzacz Xiaomi Dreame H12 – sprzątanie nigdy nie było tak proste i niezawodne.
 • Czyszczenie na mokro i na sucho
 • Ulepszone czyszczenie krawędzi
 • Inteligentne wykrywanie bałaganu
 • Bezproblemowe samooczyszczanie
 • Intuicyjny wyświetlacz LED
 • Podwójny tryb czyszczenia
Nowy poziom czystości
Czyści cokół i wnika głęboko w narożniki, zapewniając dokładne czyszczenie nawet w ograniczonej przestrzeni. Konstrukcja wałka szczotkowego skierowana w stronę krawędzi zapewnia lepsze czyszczenie krawędzi poprzez zbieranie brudu w trudno dostępnych miejscach. Pożegnaj kurz i brud! Mocne ssanie i niezawodne czyszczenie podłóg wspólnie usuwają brud, sadzę i rozlane ciecze. Zaawansowany system cyrkulacji wody w czasie rzeczywistym zapewnia skuteczne, kompleksowe czyszczenie w celu jednoczesnego odkurzania i mycia.

Inteligentne czyszczenie
Automatycznie identyfikuje zabrudzenia i odpowiednio reaguje, zapewniając doskonałe czyszczenie. Wykrywanie bałaganu optymalizuje wydajność i wydajność kompletacji.
 • Zabrudzenie proste - kolor zielony
 • Zabrudzenie średnie - kolor pomarańczowy
 • Zabrudzenia złożone – kolor czerwony
Dokładne samooczyszczanie
Opcja samooczyszczania gwarantuje, że myjesz czystą szczotką. Samoczyszcząca w taki sam sposób, w jaki czyści podłogę dzięki wbudowanej szczotce-skrobance. Umieść odkurzacz na stacji dokującej i po prostu naciśnij przycisk, aby dokładnie wypłukać wałek, aż będzie czysty.

Komunikaty głosowe
Jasne zalecenia i informacje dotyczące czyszczenia pomogą Ci sprzątać dokładniej i wydajniej. Intuicyjny wyświetlacz LED pokazuje stan czyszczenia. Inteligentne komunikaty głosowe zapewniają jasne i precyzyjne wskazówki.

Elastyczne sprzątanie w 2 trybach
Swobodnie przełączaj się pomiędzy 2 trybami, aby sprzątać dokładnie tak, jak chcesz. Dostosuj swoje sprzątanie za pomocą trybu automatycznego do czyszczenia podstawowego i trybu zasysania, który zasysa płyny bez mycia podłogi.

Więcej wody umożliwia częstsze zbieranie.
Czyści duży obszar przed koniecznością ponownego napełnienia, aby pokryć więcej miejsca i zaoszczędzić czas. Zbiornik czystej wody o pojemności 900 ml zapewnia wystarczającą ilość wody, aby dokładnie wyczyścić podłogi w domu.

Czyszczenie non-stop
Czyszczenie non-stop przez ponad pół godziny, aby Twoje podłogi lśniły. Pakiet akumulatorów o dużej pojemności, składający się z 6 ogniw o pojemności 4000 mAh, zapewnia długotrwałą skuteczność zbierania.

Mocne pociągnięcie ułatwia montaż.
Łatwe do wciśnięcia, dzięki czemu można je łatwo wyczyścić przy minimalnym wysiłku. Wałek szczotkowy wykorzystuje moc silnika do wytworzenia ciągu do przodu podczas pracy.

Wygodne ładowanie
Przechowuj i ładuj za pomocą wygodnej stacji dokującej, aby Twoje urządzenie i akcesoria były uporządkowane i bezpieczne.

Kompaktowość
Konstrukcja odkurzacza i stacji dokującej jest na tyle nowoczesna i niepozorna, że ​​stanie się jedynie dodatkiem do Twojego wnętrza.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
 • 76
Zużycie prądu
Dodatkowe nasadki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.