Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 PRO (VTE1-GR3)

Dodaj opinię Kod:  414781401
Moc ssania
 • 150 Wt

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 PRO (VTE1-GR3)

Dodaj opinię Kod:  414781401

Chwilowo niedostępny

1 388,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi Dreame T20 PRO przeniesie Twoje sprzątanie na nowy poziom. Silnik charakteryzuje się niezrównaną wydajnością, mocny akumulator zapewnia 70 minut pracy na jednym pełnym ładowaniu. Dodatkowo odkurzacz bierze pod uwagę powierzchnię do oczyszczenia i odpowiednio dostosowuje siłę ssania. W zestawie znajduje się kilka wymiennych szczotek, którymi możesz dokładnie posprzątać swoje mieszkanie.
 • Nowoczesny silnik o wysokich osiągach
 • 5-stopniowy system filtracji
 • Świetna szczotka do podłóg
 • Dodatkowe szczotki do zadań specjalnych
Nowoczesny silnik
O sprawną pracę odkurzacza dba silnik Dreame SPACE 4.0, który jest niemal tak doskonały jak silnik lotniczy. Niesamowita prędkość pozwala osiągnąć moc ssania aż do 25 000 Ra. Dlatego T20 Pro szybko radzi sobie z każdym zanieczyszczeniem – nawet najbardziej nieaktualne ślady nie stanowią dla niego wyzwania. Jednocześnie krótsza tunelowa droga strumienia powietrza, interpretacyjna technologia wentylacji akumulatora oraz filtr HEPA umieszczony bezpośrednio za silnikiem zapewniają stabilną i wydajną pracę.

Czysta obudowa i wolna od alergenów
5-stopniowy system filtracji gwarantuje nie tylko skuteczne czyszczenie, ale także chroni przed wtórnym pyleniem. Dzięki temu T20 Pro zatrzymuje ścieżkę nawet mikroskopijnych cząstek. W ten sposób eliminuje się 99,9% roztoczy, co jest idealne dla alergików. Doskonały 12-segmentowy system czyszczenia zapewnia dłuższą żywotność filtra.

Świetna szczotka do podłogi
Inteligentna szczotka do odkurzacza doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Szybko rozpoznaje rodzaj czyszczonej powierzchni i odpowiednio dostosowuje siłę ssania, aby sprzątać dokładniej.

Wałek o zwiększonej średnicy,
włosie w kształcie litery V oraz miękkie podkładki po obu stronach szczotki zmniejszają ryzyko sklejania się włosów. Dzięki temu sprzątanie jest wygodne i efektywne.

Dodatkowe szczotki do zadań specjalnych
W pakiecie Dreame T20 Pro znajdziesz coś więcej niż tylko szczotkę do podłogi. Dysza do usuwania roztoczy usuwa alergeny z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nadaje się do czyszczenia ciasnych przestrzeni, takich jak wnęki w sofach i krzesłach. Szczoteczka 2 w 1 doskonale radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami i nierównymi powierzchniami oraz czyści np. klawiaturę komputera.

Odkurzacz Dreame dobrze radzi sobie z czyszczeniem podłóg.Zbiornik
na wodę o pojemności 250 ml z 2 trybami strumienia usunie wszelkie zabrudzenia z Twojego mieszkania.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
 • 82
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 150 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.