Płatki śniadaniowe Soria Natural Alecosor Rice Cushions C Chocolate 375 g (8422947805203)

Dodaj opinię Kod:  423811317

Płatki śniadaniowe Soria Natural Alecosor Rice Cushions C Chocolate 375 g (8422947805203)

Dodaj opinię Kod:  423811317

Dostępny

39,06

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Soria Natural Alecosor Rice Cushions C Chocolate to wysokiej jakości produkt od Carrefour. Te śniadania są doskonałą opcją dla tych, którzy szukają zdrowego i zrównoważonego odżywiania. Zostały one wykonane z naturalnych i organicznych składników, co gwarantuje ich jakość i smak.

Soria Natural to idealna opcja dla tych, którzy przestrzegają diety wegańskiej lub wegetariańskiej, ponieważ nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto nie zawierają glutenu, dlatego są odpowiednie dla osób z nietolerancją lub nadwrażliwością na gluten.

Ten produkt wyróżnia się delikatnym i przyjemnym smakiem oraz chrupiącą teksturą. Możesz je jeść samodzielnie, z mlekiem lub jogurtem, lub nawet dodawać do koktajli lub smoothie, aby uzyskać dodatkowe składniki odżywcze.

Oprócz doskonałego smaku, naturalne bio-płatki śniadaniowe Ricer's Soria są źródłem błonnika, witamin i minerałów niezbędnych dla organizmu. Te składniki odżywcze pomagają utrzymać dobre trawienie, wzmacniają system immunologiczny oraz poprawiają sprawność fizyczną i umysłową.

Specyfikacja

Podstawowy składnik
Produkt nie zawiera
  • Glutenu; Soi; Laktozy; Jajek; Oleju Palmowego; Sztucznych barwników i aromatów
Fasowanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.