Deser czekoladowy Soria Natural Postre Avena Cacao 2 x 100 g (8422947530525)

Dodaj opinię Kod:  425249247

Deser czekoladowy Soria Natural Postre Avena Cacao 2 x 100 g (8422947530525)

Dodaj opinię Kod:  425249247

Dostępny

22,00

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Deser czekoladowy Soria Natural Postre de Avena con Cacao to pyszna i pożywna przekąska, która doskonale nadaje się na deser lub szybki posiłek w ciągu dnia. Składając się z owsianki i kakao, deser oferuje nie tylko wyjątkowy smak, ale także wartości odżywcze, które mogą stanowić ważny element zrównoważonej diety.

Dzięki wygodnemu opakowaniu w postaci dwóch porcji po 100 g każda, deser jest idealny do zabrania ze sobą do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, możesz cieszyć się smakiem i energią, jaką dostarcza deser czekoladowy Soria Natural.

Oprócz wyjątkowego smaku, deser czekoladowy Soria Natural Postre de Avena con Cacao nie zawiera zbędnych dodatków, barwników ani konserwantów, co czyni go zdrową i naturalną przekąską dla całej rodziny. Spróbuj tego pysznego desery i odkryj nowy ulubiony smak, który zadowoli Twoje podniebienie i dostarczy energii na cały dzień.

Specyfikacja

Waga
Właściwości
  • Organiczne
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.